ستاد حقوق بشر خواستار پیگیری حادثه جده شد

ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با صدور بیانیه‌ای اقدام کریه تعرض ماموران امنیتی عربستان سعودی به دو نوجوان ایرانی را محکوم کرده و خواستار پیگیری این موضوع در شورای حقوق بشر سازمان ملل شد.

حقوق بشر یکی از ابعاد توسعه مدنی ماست

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: طی 35 سال گذشته جمهوری اسلامی ایران از یک کشور حاشیه‌ای به یک ایران قدرتمند در همه حوزه‌های علمی و فناوری تبدیل شده و اکنون در خط مقدم پیشرفت و توانمندی‌های تأثیرگذار منطقه‌ای قرار دارد.

اعطای اولین جایزه حقوق بشر اسلامی

ستاد حقوق بشر با صدور بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی از اعطای اولین جایزه حقوق بشر اسلامی به رئیس بیمارستانی در غزه خبر داد.

لاریجانی: تخلفات احمد شهید به سازمان ملل ارسال شد

گزارشگر ویژه نباید علیه کشوری که قرار است درباره‌اش گزارش تهیه می‌کند موضع گیری کند اما او از روز اول مانند هنر پیشه تلویزیونی از این شبکه به آن شبکه می‌رود. او همان حرف‌های امریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها را می‌زند و زیر حرف هایش هم مهر ضد انقلاب است.

احمد شهید بخواند

تعیین گزارشگر برای جمهوری اسلامی ایران، اقدامی ناموجّه از لحاظ قانونی بوده و هست. زیرا مبارزه با عملکرد گزینشی کمیسیون سابق حقوق بشر دلیل وجودی تشکیل شورای حقوق بشر و مکانیزم گزارش دوره ای جهانی ( UPR) بوده است.

احمد شهید یک هنرپیشه رسانه‌ای است

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با انتقاد از سیاست‌های خصمانه غربی‌ها و لابی‌های صهیونیست در صدور قطعنامه علیه ایران تاکید کرد که رعایت حقوق بشر برای ایران یک وظیفه شرعی و قانونی است و اظهارنظر غربی‌ها در این باره تاثیری در جمهوری اسلامی نخواهد داشت.

بیانیه ستاد حقوق بشر در مورد جنایات میانمار

ستاد حقوق بشر از مسئولان کشور میانمار می‌خواهد که ضمن رعایت حقوق اقلیت مسلمان این کشور، گزارش دقیق و جامعی به مسلمانان جهان و ملت ایران ارائه کرده و هرچه سریع‌تر شرایطی را فراهم کنند که خشونت‌ها پایان یافته و امنیت مسلمانان تامین شود.

بازداشت شدگان فتنه ۸۸ زندانی سیاسی نیستند

دبیرستاد حقوق بشر در گفتگویی درباره اظهارات علی مطهری در مورد بازداشت شدگان فتنه ۸۸ گفت: آنهایی که در جریان فتنه ۸۸ زندانی شدند و البته عمده آن‌ها تا کنون آزاد شده‌اند مصداق زندانی سیاسی نیستند.من متاسفم که این نماینده عزیز مرتکب چنین خبط بزرگی شده است. این اتهامی است که بعد از ماجرای فتنه ۸۸ امریکا و ایادی او علیه نظام ما مطرح کردند.

خون سربازان آمریکا برای محافظت از منافع صهیونیست‌ها رایگان شده است

دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان گفت: آمریکا آلت دست اسرائیل در منطقه خاورمیانه است و خون سربازان آمریکایی برای محافظت از منافع صهیونیست ها در منطقه خاورمیانه رایگان شده است .

جزئیات تازه‌ای از پرونده سکینه آشتیانی منتشر شد

اعلام مواضع توسط مقامات، مراجع رسمی بین المللی و برخی از رسانه های دولتی و غیردولتی درخصوص مسائل حقوقی و قضائی کشورها بدون دسترسی به منابع و اطلاعات موثق مربوط به آن کشورها ناقض منشور ملل متحد و سایر معاهدات بین المللی است…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.