مسئولین به میان مردم بیایند و خود را در مقابل نقد بدون سانسور و گزینش نشده مردم قرار دهند.

مصاحبه قسط با محمد جواد معتمدی نژاد دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی به مناسبت پیام رهبر انقلاب به جنبش دانشجویی در شش هشت ۸۱

زمین‌خواران به حال خود رها شدند

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه بر خلاف اختلاس و معوقات بانکی، زمین خواران جلوی چشم مردم هستند، از تحقق عمده زمین خواری ها در دهه ۷۰ خبر داد و گفت: زمین‌خواران به حال خود رها شدند.

ستاد مبارزه با مفاسداقتصادی تعطیل شود

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اظهار بدبینی نسبت به اراده دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی در سال ۹۴ گفت: با این وضعیت بهتر است ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تعطیل شود.

پول‌شویی رکن اصلی جرایم‎اقتصادی است

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ گفت: پول‌شویی رکن اصلی جرایم اقتصادی به شمار می‌رود و ما در این امر حساس هستیم.

جلسات کمیته مشترک دولت و مجلس فردا سرگرفته می‌شود

جلسات کمیته‌های مشترک دولت و مجلس از فردا مجدداً از سرگرفته می‌شود. این جلسات به منظور هماهنگی دو قوه برای حمایت از تولید و بررسی مشکلات اقتصادی برگزار می‌شود.

بیانیه بسیج هشت دانشگاه تهران در مورد اختلاس ۳ هزار میلیاردی

بسیج دانشجویی هشت دانشگاه تهران با صدور بیانیه‌ای خطاب به قوه قضائیه با اشاره به اختلاس 3 هزار میلیاردی صورت گرفته تأکید کردند که انتظار می‌رود مقصرین این ماجرا اعم از فرد یا جریان، از آنجا که ضربه‌ای سخت بر پیکره اعتماد مردم وارد کرده‌اند، بدون هیچ رأفت و گذشتی به اشد مجازات برسند.

امشب؛ اولین مناظره دولت، مجلس و دستگاه قضا

نمایندگان سه قوه مجریه، ‌ مقننه و قضاییه ‌در برنامه زنده تلویزیونی «دیروز، ‌ امروز، فردا» موانع مبارزه با مفاسد اقتصادی را تشریح و در خصوص عملکرد ‌خود پیرامون فرمان هشت ماده‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی به مردم گزارش بدهند.

دلایل لغو جلسات اخیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی!

با توجه به اینکه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی رسیدگی و بررسی بسیاری از مسایل و نارسایی‌های اقتصادی موجود در کشور را در دستور کار خود دارد اما دو هفته ای است که جلسات این ستاد برگزار نمی شود و عنوان شده است برخی اعضا در تعطیلات هستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.