فردا: جشن حافظان جمهوریت با حضور جلیلی و فیاض

جشن حافظان جمهوریت روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه جاری از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در تالار عمار واقع در خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر روبروی خیابان پورسینا پلاک ۶۰ برگزار می گردد.

اطلاعیه ستاد جلیلی در آستانه انتخابات

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی با رد قاطع هر گونه شایعه از همه ملت شریف ایران می خواهد تا با اراده ی راسخ و عزمی استوار بدون هیچگونه تردیدی ۲۴ خراد ماه پای صندوق های رای حاضر شده و حماسه دیگری در عرصه سیاسی کشور خلق نمایند.

هکرها حیات طیبه را از دسترس خارج کردند

سایت حیات طیبه مربوط به ستاد مردمی حمایت از دکتر سعید جلیلی مورد حمله هکرها قرار گرفت و از دسترس خارج شد.

اطلاعیه حیات طیبه در مورد رابطین خبری

به منظور شکل دهی به شبکه اطلاع رسانی گسترده ستادهای خودجوش مردمی دکتر جلیلی در استان ها در مرکز هر استان یک شماره موبایل و ایمیل برای شناسایی فعالان ستادهای مردمی اعلام می گردد.

دکتر جلیلی: ظرفیت‌ها را آزاد کنید!

من روی این باز هم تاکید می کنم بلکه خواهش می کنم به شدت پرهیز کنید از هر نوع رفتاری که ما بارها مدعی بودیم که این کارها غلط است. حتی اگر خود من سهوا یا عمدا دچار چنین خطایی شدم باید تذکر بدهید. قبلا خواهش کرده بودم از دوستان که در سایت مرامنامه کار تبلیغی را بگذارند. و هر کسی که به اسم ما می‌خواهد عمل کند در این چارچوب باشد.

اعلام شرایط تاسیس ستادهای مردمی جلیلی

هیچ ستاد خود جوشی نیز نباید خود را نماینده‌ی رسمی یا انحصاری ایشان در منطقه یا صنف خود اعلام کند و شکل‌گیری ستادهای موازی بلامانع است. اما هر مجموعه باید ستاد مرکزی را از طریق راه های اعلام شده در سایت مطلع کند.

شهبازی: حامیان جلیلی تبلیغات زودهنگام نکنند

تا پایان تأیید صلاحیت ها به وسیله شورای نگهبان، هیچ حرکت تبلیغی از جانب حامیان دکتر جلیلی انجام نخواهد شد.

حامیان جلیلی طومار پیامکی امضا می‌کنند

«ستاد مردمی حیات طیبه، دعوت از دکتر جلیلی» از حامیان دکتر جلیلی در سراسر کشور خواست با ارسال «یا علی» به شماره پیامک ۳۰۰۰۱۷۸۲۶۶۶۶۶۶ طومار پیامکی دعوت از دکتر جلیلی را امضا می کنند.

دعوت طلاب و دانشجویان قزوین از جلیلی

بر ما واضح گردیده که در شرایط کنونی شما «اصلح» هستید و از امام خود آموخته‌ایم که باور خود را به صراحت اعلام کنیم، و بدانید دیگر جای تعلل باقی نمانده و عدم حضور شما شاید به سردرگمی جریان انقلابی در کشور بینجامد.

دعوت فعالان آذربایجان شرقی از جلیلی

آنچه باعث شد تا ما در این نامه خطاب به شما از دغدغه‎های خود بگوئیم، عملکرد درخشان، سابقه انقلابی و ایمان به توانایی شما در اجرای کارهای بزرگ جهت پیشرفت انقلاب اسلامی است.