رونمایی از سنگ قبر شهید آمریکایی در بهشت‌زهرا

این سنگ یادبود شهید راشل کوری در قطعه «نهضت شهدای جهانی اسلام» با مساعدت قابل تقدیر خانه شهید بهشت زهرا و در کنار تعدادی دیگر از شهدای نهضت جهانی اسلام مانند شهید عماد مغنیه، خالد اسلامبولی، یحیی عیاش و اخیراً شهید جهاد مغنیه نصب گردید.

ملت مصر، به حداقل‌ها راضی نشود!

استمرار مبارزه و پیروی مبارزین از رهبری واحد و آگاهی که خصوصا مبتنی بر الگوی قرآنی، عمیقا معتقد به نفی و اسقاط طاغوتیان باشد، دو شرط اساسی در نیل به پیروزی و تحقق آرمان رهایی بخش و عزت آفرین مجاهدین است؛ پس برادران و خواهران مصری توجه داشته باشند که پذیرش هر نوع وعده فریبکارانه مجامع جهانی و در راس آنها شیطان بزرگ و تقلیل سطح و عمق و شدت اقدامات مردمی در اثر مذاکرات و وعده ها، حاصلی جز مهار امواج انقلاب و بازگشت مستبدین سرکوبگر به مسند قدرت نخواهد داشت.

ما به نستله اعتراض می‌کنیم وزیر صنایع به آن جایزه می‌دهد!

میرتاج‌الدینی: چرا تشکل‌های حامی مردم فلسطین یک بار نیامدند از نستله، کوکاکولا و … شکایت کنند؟! رجایی‌فر: شما ما را به رسمیت بشناسید ما شکایت می‌کنیم! وزارت کشور به ما اجازه‌ی فعالیت نمی‌دهد، می‌گوید بروید از وزارت خارجه مجوز بگیرید. وزارت خارجه هم می‌گوید به شما چه ربطی دارد که در سیاسیت خارجی دخالت کنید؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.