خوب شد «بسم الله» و «والعاقبة للمتقین» گفتید

نطق رسمی آقای دکتر روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با آنچه از رئیس‌جمهور ایران اسلامی انتظار می‌رفت و می‌رود فاصله زیادی داشت به گونه‌ای که اگر بخش مربوط به توافق وین- که اختصاص به ایران‌دارد- را از مجموعه سخنان ایشان حذف کنیم، سخنرانی جناب‌روحانی با سخنرانی مثلا رئیس‌جمهور فلان کشور دیگر به سختی قابل تشخیص بود و البته شروع سخن با «بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم» و خاتمه آن با «والعاقبة للمتقین» نشان می‌داد شخصی که در حال سخنرانی است، رئیس‌جمهور و یا نخست‌وزیر یک کشور اسلامی است.

زائری: تروریست‌ها دین ندارند

ریشه تکفیر در این است که اگر کسی دین خود را حق بداند خود را هم حق می‌داند؛ این در حالی است که هیچ عالم و رسولی این فکر را ترویج نداده است.

عکس: تیربار در دانشگاه سیستان و بلوچستان

قرار بود، که بر اساس برنامه، تعدادی از دانشجویان و اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه سیستان وبلوچستان در تالار فردوسی از نزدیک با رئیس جمهور دیدار کنند که با مخالفت مسئولان استانی حضور آنان در این جلسه لغو شد.

انتشارنهمین‌بسته‌تشکیلاتی‌قرارگاه شهیدباقری

در این بسته مجموعه هایی با عناوین “لیست اساتید”، “پیامک های جریان ساز” نیز وجود دارد که تشکلهای دانشجویی و فعالین جبهه فرهنگی انقلاب می توانند با استفاده از آنها پیرامون موضوع پرونده انرژی هسته ای جمهوری اسلامی ایران اقدام به برگزاری جلسات و نقش آفرینی عمومی نمایند.

نصرالله: مقاومت تنها گزینه ما بوده است

دبیرکل حزب‌الله لبنان پروژه صهیونیسم را چالش همیشگی خواند و گفت که تنها گزینه پیش روی ملت‌های منطقه و لبنان گزینه مقاومت بوده است.

برنامه سخنرانی پناهیان در ایام فاطمیه

به گزارش بیان معنوی برنامه های سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان بمناسبت ایام فاطمیه (21 تا 29 اسفند ماه) به شرح زیر است:

همایشی که به کلوپ رقص تبدیل شد

مراسم روز پرستار که روز گذشته از سوی نظام پرستاری برگزار شد، دارای حواشی جالبی بود.

روحانی: غیرنیازمندان با یارانه خداحافظی کنند

ما برای پرداخت یارانه نقدی، کل درآمد هدفمندسازی یارانه ها را به این موضوع اختصاص می دهیم علاوه بر اینکه از جاهای دیگر هم به صورت غیرقانونی پول بدست می‌آوریم تا این 40- 50 هزار تومان را به هر نفر در سراسر کشور بدهیم. آیا با این وضع نیز می توان به توسعه و پیشرفت رسید؟

والرشتاین در دانشگاه تهران سخنرانی می‌کند

وی خود را با آمریکایی ها و اسرائیلی ها در این مورد که ایران به دنبال دستیابی به موقعیت قدرت هسته ای است هم نظر می داند. اما نقطه افتراق خود با آن ها را در این مسئله می بیند که چنین امری طبیعی و اجتناب ناپذیر بوده و هرگز به یک فاجعه ژئوپولیتیک منجر نخواهد شد. وی بیان می دارد که از نقطه نظر ایران سه کشور هند، پاکستان و اسرائیل کشورهایی هستند که نه تنها معاهده منع گسترش سلاح های کشتار جمعی (ان پی تی) را امضاء نکرده اند، بلکه بالفعل دارای سلاح های هسته ای هستند.

لغو سخنرانی سعید جلیلی در دانشگاه آزاد

گزارش ها حاکی از آن است که ضمن هماهنگی های قبلی با مسئولین مربوطه، مخالفتی مبنی بر عدم برگزاری این مراسم از سوی دانشگاه آزاد صورت نگرفته بود. اما با وجود انجام تبلیغات و اطلاع رسانی، برگزاری این مراسم از سوی دانشگاه آزاد لغو شده است.