غنی‌سازی بصورت سابق ادامه پیدا می‌کند

من به ملت ایران اعلام می‌کنم که فعالیت غنی‌سازی ایران بصورت سابق ادامه پیدا می‌کند و نطنز، فردو، اراک، اصفهان و بندرعباس به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

احمدی‌نژاد: خدمت ما انجام یک ماموریت بود

رئیس جمهور گفت: برخی‌ها به هزار بهانه و دلیل و بحث‌های بی‌ارزش و خودخواهی و زیاده‌خواهی آدم‌های کوچک می‌خواهند فکر ما را از سازندگی ایران دور کنند.

احمدی‌نژاد: نگران تغییر در جغرافیا نیستیم

امروز نگران تغییر در جغرافیا نیستیم، گرچه بدخواهان ملت‌ها و مستکبران علاقمند هستند با طرح موضوعاتی دغدغه خاطر و نگرانی ایجاد کند.

احمدی‌نژاد: دانشگاهی بزرگ‌تر از صدا و سیما نداریم

رییس‌جمهور با بیان اینکه صدا و سیما باید آیینه تمام نمای رسالت الهی و تاریخی ملت ایران باشد گفت:اطلاع‌رسانی‌های ما باید بسیار عمیق، دقیق و به طور کامل مورد اعتماد مخاطب باشد.

احمدی‌نژاد: شما بگویید زنده‌باد پاییز

رئیس‌جمهور با اشاره به اظهارات خود در روز ۲۲ بهمن گفت: من در آن سخنرانی درباره امام زمان‌(عج) صحبت کردم.

اوباما: اکنون زمان راه‌حل دیپلماتیک با ایران است

رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی سالانه خود در کنگره آمریکا گفت که ایران باید بداند که زمان یک راه‌حل دیپلماتیک فرا رسیده است.

احمدی‌نژاد: صداقت‌ در خانه‌نشينی معنا نمی‌يابد

رئيس‌جمهور گفت:‌ درستي، صداقت و امانت‌داري، ايمان و تقوا در انزوا و كنج خانه معنا نمي‌يابد.

آیا براستی دهه جنگ پایان یافته است؟

عده ای از تحلیل گران پس از سخنرانی وی اینگونه گفتند که این سخنان پیام نوید بخشی برای ایران و سوریه است.این موضوع و همچنین اخباری مربوط به یافتن منابع نفتی در آمریکا ذهن را بدان سو می‌برد که شاید آمریکا از خاورمیانه روی گردان شود و این منطقه پر قصه را به حال خود رها سازد.

شروط احمدی‌نژاد برای ارتباط با آمریکا

رئیس‌جمهور با بیان اینکه ایران و مصر مانند برادرانی هستند که مدت‌ها از هم دور بودند، گفت: اگر این دو برادر توانمندی‌های خود را هم افزا کنند، دیگر جایی برای یکه تازی دشمنان بشریت در منطقه باقی نمی‌ماند.

احمدی‌نژاد: به جهنم که نفت مارا نمی‌خرید

ما مردم را به میدان می‌آوریم و می‌گوییم که نمی‌فروشیم. مگر طی این همه سال که مردم ما افتخارآفریدند با نفت زندگی کرده‌اند؟ این همه دانشمند با ابتکارات خود 10 برابر پول نفت را در جیب مردم می‌گذارند.