افتخارات حزب‌الله با مصوبات شرم‌آور پنهان نمی‌شود/ رژیم صهیونیستی دبیرکل اتحادیه عرب شده است

حضرت آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: با توجه به اینکه گروهی از سران عرب سرسخت‌ترین دشمن رژیم صهیونیستی یعنی حزب‌الله را تروریست نامیدند، می‌توان گفت اکنون رژیم صهیونیستی دبیرکل اتحادیه عرب به طور غیررسمی است.

سران عرب به جای نصیحت کردن خفه شوند

پیام ما به برادران عرب، این است که ساکت شوید و نصیحت هایتان را برای خودتان نگه دارید. اگر نمی خواهید در سنگر شهدا و مدافعان شرافت و عزت فلسطینی و سنگر دفاع از غزه در برابر تجاوز کشنده و وحشیانۀ صهیونیستی بایستید، بدانید که مردم غزه انتظاری از آن ها ندارند جز این که شرشان را کم کنند، چرا که مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان!

جزئیات اجلاس گفتگوی ملی سوریه

حدود ۲۰۰ شخصیت سیاسی از سوریه برای شرکت در اجلاس گفتگوی ملی در تهران حضور خواهند یافت.

«گفتمان صهیونیستی» حیثیت حکام عرب را زیر سؤال برده است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: استفاده ابزاری از واژه تروریسم توسط حاکم عرب مظنون به قتل پدر و گفتمان اسرائیلی صهیونیستی او حیثیت همه پادشاهان و حاکمان عرب را زیر سؤال می‌برد.

هشدار احمدی‌نژادبه سران کشورهای اسلامی

رییس جمهوری اسلامی ایران در نشست فوق العاده سران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی در مکه در سخنانی روشنگرانه هشدارهای قاطع، تاریخی و صریحی درباره تحولات منطقه خطاب به سران برخی کشورهای منطقه بیان کرد.

نارضایتی سران عرب از روی کار آمدن اسلامگرایان در مصر

سه تحلیلگر برجسته لبنانی با اشاره به وجود اختلاف نظرکشورهای عربی با اسلام گرایان مصری تاکید کردند: سران کشورهای خلیج فارس ازروی کارآمدن اسلام گرایان در مصرخرسند نیستند چراکه عقیده دارند پیروزی آن‌ها تأثیر گسترده‌ای در منطقه به خصوص کشورهای عربی مخالف دیدگاه خود خواهد داشت.

عیادت رهبران عربی و غربی از مبارک‌ برای فرار دیکتاتور از محاکمه

منابع خبری مصری گزارش می‌دهند که پس از عیادت پادشاه بحرین از حسنی مبارک هم اکنون نوبت به عیادت چندین رهبر عربی و غربی رسیده تا ضمن ملاقات با مبارک دولت مصر را جهت صرف نظر کردن از محاکمه وی تحت فشار قرار دهند.

بحرین قربانی حاشیه خبری «زلزله ژاپن» و «جنایات قذافی»

مهم‌ترین مسئله این است که قیام بحرین نه شیعی است نه ایرانی! این دو دسته‌بندی آن چیزی است که رژیم آل خلیفه برای توجیه سرکوب‌گری قیام مردمی و همراه کردن جهان عرب با خود، در حال تبلیغ آن است. قیام مردم بحرین کاملا یک قیام انسانی است!

ادامه انتقادات دانشجویان از سکوت و انفعال مسئولین

آنچه اكنون در فلسطين جريان دارد جنگ احزاب است. رژيم صهيونيستي با حمايت آمريكا و تعدادي از سران اروپا و برخي سازمان‌هاي بين‌المللي و با حمايت تعدادي از سران خائن و با سكوت ذلت‌بار برخي ديگر از اين سران و با حمايت امپراطوري خبري آمريكايي صهيونيستي آمده است تا با يهودي سازي اين سرزمين مقدس به آرزوهاي خيالي خود جامه عمل بپوشاند…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.