متن خیانت‌نامه سرکردگان فتنه ۸۸ به وزیر خارجه آمریکا

در نامه سرکردگان فتنه ۸۸ به وزیر خارجه آمریکا با طرح درخواست تحریم ملت ایران، آمده است: «باور داشته باشیم جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه از دستیابی به بمب اتمی منصرف نشده، شبکه ترور خود را غیر فعال نساخته و از این ابزارها برای حفظ قدرت و افزایش سرمایه و توان مالی و اقتصادی، بهره می‌جوید.»

حمله سوال برانگیز رییس جمهور به لاریجانی

مشخص نیست بر چه اساس آقای روحانی با صراحت ضمن تکذیب اظهارات رییس قوه مقننه و سخنگوی دستگاه قضا، از کذب بودن این مساله خبر داده و حتی خواستار مجازات قانونی آقایان لاریجانی و اژه ای شده است. شاید اولین موضع گیری رییس مجلس و سخنگوی قوه قضاییه در آینده ابهامات این موضوع را بیشتر مشخص کند.

حصرخانگی افرادخائن در ایران سردمداران غرب را داعیه دار حقوق‌بشر کرد

وقتی در کشور ما دو نفر خیانت کار با ادعای پوچ و بی منطق اغتشاش برپا کرده و مردم را با تحریک خود به خیابانها کشاندند و آشوب ایجاد کردند به حصر خانگی محکوم می شوند سردمداران غرب داعیه دار حقوق بشر می شوند و از این افراد خائن حمایت می کنند.

به نام شهیدمطهری، به کام فتنه گران

آقای دکتر علی مطهری، مانند بسیاری از افراد سیاسی، دارای نقاط قوت و ضعفی است. اما مهم، نوع ضعف و قوت و نیز شدت و ضعف هر کدام از آنهاست. آنچه در یکسال اخیر، از جناب آقای دکتر علی مطهری دیده می شود، از چند زاویه قابل بررسی است.

اینجا همچنان آماده باش است

بزرگداشت سالگرد حماسه ۹ دی، رویکرد متناقض برخی مسئولان در بحث فتنه ۸۸ با خواست اصلی مردم و توهین اخیر نشریه فرانسوی به رسول اکرم(ص)، موضوعاتی است که از نظر فعالان فضای مجازی دور نماند.

یادآوری‌یک «روز»به علی‌مطهری+تصاویر

سخن مطهری درباره وحدتِ مردم در راهپیمایی ۹ دی را باید در تصاویر و دست‌نوشته‌های آن روز جست‌وجو کرد که حقیقتا گواه بر وحدت مردم است.

رجعت کور اصلاح‌طلبان به دوران دوم خرداد

صاحب‌نظران سیاسی معتقدند همایش سراسری اصلاح‌طلبان و حمایت آنان از فتنه‌گران در واقع بازگشتی به دوران پرتنش دوم خرداد است.

وطن امروز به‌خاطر «خبر مرگش» دادگاهی شد

صاحب امتیاز روزنامه وطن امروز با بیان اینکه به بهانه مصوبه شورای امنیت ملی که به دست رسانه‌ها نرسیده، با برخی مطبوعات برخود می‌کنند، گفت: روش‌های تبعیض آمیز هیأت نظارت برمطبوعات آشکار است.

کدام‌ رسانه‌ها نطق مطهری را سازماندهی کردند؟

علی مطهری در نطق میان‌دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی برای چندمین بار پیاپی رفع حصر سران فتنه را ــ که به‌گفته رئیس دستگاه قضائی مطابق قانون صورت گرفته شده ــ خواستار شد.

تشیع‌انگلیسی امتداد صهیونیسم سرمایه‌داری است

فتنه 88 دقیقا پیغامی که از طرف فتنه گرها( آدمهایش مشخص اند) سند داریم نه این که فکر کنید تجزیه و تحلیل است. پیغامی که برای استکبار می دادند این بود که اگر می خواهید این حرکت به نتیجه برسد و این نظام کارش تمام شود تحریم ها را سنگین کنید. پیغام دادند. دقیقا اولین قطعنامه سازمان ملل در رابطه با بحث تحریم ها چه تاریخی بسته شد؟ دقیقا بعد از فتنه است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.