حماسه عظیم مردمی در چهل سالگی انقلاب

  شعارهای مردمی: 🔺حقوق ۱۹ میلیونی مسئولان در حکومت اسلامی و انقلاب مستضعفان؟ 🔺به داعشی های اقتصادی رحم نکنید 🔺آمدیم…اما از سه قوه گلایه داریم 🔺دست ها از ونزوئلا کوتاه!

آیا قوای سه گانه منافع مردم را بر منافع سرمایه دارها ترجیح میدهند؟

در جنگ اقتصادی مردم در انتظار برخورد قوه قضاییه با محتکرین و اخلالگران اقتصادی

اقتصاد مقاومتی یک ساله شد

امروز سالگشت طرح موضوع اقتصاد مقاومتی است که رهبر معظم انقلاب طی ابلاغیه‌ای آن را اعلام کردند و در آن به مطالب مهمی تاکید شده که می‌توان به رئوس آن همچون رشد بهره‌وری، اقتصاد دانش‌بنیان، حمایت هدفمند از صادرات، مقابله با ضربه‌پذیری درآمدهای نفتی، صرفه‌جویی، شفاف‌سازی اقتصاد و گفتمان‌سازی اشاره کرد.

جلسه سران سه قوه برگزار شد

سران قوای مجریه، قضائیه و مقننه در جلسه‌ای به بررسی آخرین تحولات و روند برنامه‌های کلان کشور پرداختند.

جلسه شورای عالی فضای مجازی تشکیل شد

جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور شامگاه شنبه به ریاست رییس جمهوری و با حضور سران قوا و اعضای حقیقی و حقوقی آن، برگزار شد.

سخنان روحانی پس از نشست‌سران‌قوا

روحانی با بیان اینکه بحث اقتصاد و خروج از رکود مسئله‌ای بسیار پراهمیت است و به‌عنوان موضوع دوم جلسه مورد بررسی قرار گرفت، گفت: یکی از برنامه‌های اساسی دولت خروج از رکود و حرکت به سمت رونق تولید ملی است.

تمهیدات سران قوا برای کنترل تورم

علی لاریجانی افزود: در خصوص گرانی تمهیداتی برای کنترل تورم اندیشیده شد و اینکه چگونه تولید کشور از طریق صندوق توسعه رونق پیدا کند و لایحه بودجه به نحوی باشد که به کمک تولید آید و اینها روش هایی است که در مسیر کار بیشتر بر روی جزئیات آن بحث خواهد شد.

اگر برنامه‌ای برای مبارزه با فساد ندارید کنار بروید

اگر برنامه ای دارید؛ با نامه‌ای دیگر اعلام کنید و اگر ندارید، بدانید که پست‌های خودتان را به ناحق اشغال کرده‌اید؛ در اینصورت بجاست با کنار رفتن داوطلبانه از قدرتهایتان اجازه دهید افرادی ولایتمدارتر؛ دلسوزتر، با برنامه‌تر و پی‌گیرتر از شما روی کار آیند.

ناهار مشترک سران قوا در بهارستان

نشست سه‌جانبه سران قوا امروز با حضور رئیس‌جمهور، رئیس مجلس و رئیس قوه قضائیه در دفتر رئیس قوه مقننه برگزار خواهد شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.