جزئیات بیشتر از حمله به پاسگاه سراوان

تروریست‌ها فکر می‌کردند می‌توانند باز هم در سراوان عرض‌اندام کنند اما با وجود سپاه و بسیج و تدبیری که شد، این فرصت را نیافتند.

مرزبانان ربوده شده وارد کشور شدند

در نهایت مرزبانان ایرانی پس از دوماه با تلاش و همکاری دستگاههای مسئول کشورمان و ریش سفیدان و اهل سنت منطقه سیستان از اسارت رهایی یافته و وارد کشور شدند.

«پاکستان در مسیری اشتباه در قبال ایران»

واکنش (پاکستان) به ربایش اخیر مرزبانان ایرانی با تاخیر همراه بود و دولت اسلام آباد برای جبران آن تلاشی نمی‌کند

تأمین امنیت مرز سراوان به سپاه واگذار شد

بازدید فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از میزان آمادگی های مرزبانی بیانگر ایجاد وضعیتی است که شرایط را برای اقدامات و فعالیت های تروریستی و خرابکارانه معاندین و گروهک های تروریستی سخت و ضریب امنیتی منطقه را با مشارکت و همکاری طوائف و مردم بومی ارتقا خواهد بخشید.

جزئیات شهادت ۳ تن از کارمندان سپاه

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شهادت سه تن از کارکنان مهندسی این نیرو در منطقه مرزی سراوان خبر داد.

اسامی شهدای امروز سراوان

در حادثه امروز سراوان سه تن از پاسداران سپاه از شهرستان سبزوار به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

یک مرزبان در سراوان شهید شد

جانشین فرماندهی مرز‌بانی سیستان و بلوچستان گفت: در پی درگیری مسلحانه مرزبانان با یک گروه مسلح یک نفر از ماموران مرزبانی به شهادت رسید.

نامه فرمانداری بیاورید، نان بگیرید!

حالا مردم سراوان باید روزانه چند ساعت را در صف های نان بایستند تا حداکثر 10قرص نان نصیب شان شود. تقاضای نان بیشتر مستلزم تقاضای کتبی و تایید گرفتن از فرمانداری یا میانبرهای قدیمی مثل صف ایستادن‌های خانوادگی است.

هویت عاملان جنایت اخیر سراوان مشخص شد

رئیس اداره اطلاعات سیستان از مشخص شدن هویت عاملان جنایت اخیر سراوان خبر داد.

دم‌خروس از «راديو فردا» بیرون آمد

«رادیو فردا»، یکی از زیرمجموعه‌های نهاد اطلاع‌رسانی بين‌المللی ايالات متحده آمريکا در آستانه 13 آبان در برنامه‌ای ویژه ضمن حمایت کامل از کشتار مرزبانان ایرانی در سراوان، گفت‌وگویی با رهبر گروهک تروریستی عامل این جنایت نیز انجام داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.