خودکشی سربازان آمریکایی در «نبرد درون»

مستند «نبرد درون» با موضوع مشکلات سربازان آمریکایی درباره آمار خودکشی به صورت هر ۶۵ دقیقه یک بار است که امروز چهارشنبه ۲۱ مرداد ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۲۶ دقیقه از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌‌رود

نیروهای آمریکایی مخفیانه به عراق بازمی‌گردند

بغداد خود را برای دریافت سلاح جدید از آمریکا آماده می کند تا بهتر بتواند با ناامنی ایجاد شده توسط گروه ˈالقاعدهˈ مقابله کند.

بزم منافقین برای سربازان آمریکایی+عکس

اعضای سازمان منافقین در طول سال‌های استقرار نظامیان آمریکایی در عراق ضمن ارتباط کامل با آمریکایی‌ها به ارائه هر نوع خدماتی به این نیروهای نظامی می‌پرداختند که از جمله آنها برگزاری مراسم عیش و نوش برای آمریکایی‌ها بود.

چرا سربازان آمریکایی خودکشی می‌کنند؟

هرچند بسیاری از سربازان آمریکایی از عراق و افغانستان فرا خوانده شده اند ولی این جنگ هم چنان قربانی می گیرد. نگاهی به آمار خودکشی سربازان، مؤید این مسأله است.

روایت سرنوشت سربازان آمریکایی بعد از جنگ

داستان تنهایی سربازان آمریکایی در جنگ عراق و افغانستان در اثری با عنوان «در میان شما» به قلم جیک وود روایت شده است.جیک وود یک سرباز آمریکایی‌ست که جنگ در عراق و افغانستان راتجربه می‌کند و بعد از بازگشت دچار اختلال روانی می‌شود.

واکنش آمریکا به گزارش اخیر سازمان ملل

سخنگوی ارتش آمریکا در افغانستان در واکنش به گزارش جدید کمیته امور حقوقی کودکان سازمان ملل متحد درباره مرگ صد‌ها کودک افغانی از سال ۲۰۰۸ تاکنون آن را کاملا اشتباه خواند.

هر روز یك سرباز آمریكایی خودكشی می‌كند

روزنامه سوییسی بلیک نوشت: در ۱۵۵ روزسال جاری، ۱۵۴ سرباز آمریکایی دست به خودکشی زده‌اند.

تعریف آمریکایی از حقوق بشر؛ نگرانی بزرگ نهادهای بین المللی

تعریف «آمریکایی» و نه «جهانی» از حقوق بشر به یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های نهادهای بین‌المللی حقوق بشری تبدیل شده به ویژه آنجا که آن‌ها با جنایات گسترده آمریکایی‌ها در پاکستان و زندان‌های بگرام افغانستان و ابوغریب عراق روبرو می‌شوند.

سگ آقای پتیبل: داگ تی‌وی را 24 ساعته کنید!

شنیده می‌شود یکی از سربازان امریکایی گفته است: «کاش ما هم سگ بودیم! در اونصورت مقامات امریکایی بیشتر آدممون حساب می‌آوردن و به جای این همه استرس، با خیال راحت دممون رو می‌انداختیم روی پامون و شبکه داگ تی وی نگاه می‌کردیم!»

۲۰ برابر شدن زنان روسپی برای روحیه گرفتن سربازان آمریکایی

جنايات بي شمار، نبود يك هدف مشخص براي نبرد و سربازان جواني كه هزاران كيلومتر دورتر از خانه و خانواده خود در حال نبرد با دشمني سرسخت بودند، شرايط ناگواري را از لحاظ روحي و رواني براي ارتش ايالات متحده آمريكا فراهم كرده بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.