سربازانی گمنام با افتخاراتی به وسعت یک جهان

هر چند سربازان گمنام امام زمان برای مردم ناشناخته هستند اما در کل مردم به آنان افتخار می‌کنند و آنان را مایه عزت و عظمت ایران اسلامی می‌دانند چرا که می‌دانند با وجود این عزیزان، آرامش و آسایش مردم تامین شده و بدون هیچ واهمه‌ای زندگی خود را در این سرزمین پهناور سپری می‌کنند.

سربازانی که گمنام می‌جنگند

بیشترین نمود اقدامات و عملکردهای وزارت اطلاعات را می‌توان در دو حوزه اصلی «تامین امنیت» برای مردم چه در عرصه داخلی و چه در عرصه بین‌المللی و «مقابله با فساد اقتصادی» مورد بررسی قرار داد.

وزارت اطلاعات

اعلام جزئیات انهدام شبکه جاسوسی و تروریستی

سرشبکه این گروه از چند سال پیش به استخدام سازمان جاسوسی یکی از وابسته ترین و مرتجع ترین کشورهای عربی منطقه درآمده بود؛ کشوری که در هیچ‌یک از ابعاد سیاسی، نظامی، اقتصادی، اطلاعاتی و فرهنگی، قابلیت کوچکترین هماوردی با ایران مستقل و مقتدر و همیشه سرافراز را نداشته و از ابتدا قابل پیش بینی بود که به نیابت از کارفرمایان غربی – صهیونیستیِ حاکمانش، پا به این عرصه خطرناک گذاشته است

دستگیری تعدادی از اعضا منافقین

یک مقام امنیتی اعلام کرد: به‌دنبال شناسایی اعضای فعال چند تشکل مرتبط با گروهک منافقین و با انجام چند عملیات برق‌آسا و همزمان در تهران و چند شهر دیگر این تشکل‌ها مورد ضربه قرار گرفتند.

وزیر اطلاعات: در ترورهای اخیر اسرائیلی‌ها فقط یک نقاب بودند

در مورد کشیده شدن جمع‌آوری‌های اطلاعاتی به خارج، این را به تلویح نگفته‌ایم بلکه صریحا مورد اشاره قرار داده‌ایم. ثانیا علت کشیده شدن جمع‌آوری‌های اطلاعاتی به خارج آن است که اسرائیلی‌ها در اقدامات تروریستی گذشته مطلقا تنها نبوده‌اند. اسرائیلی‌ها فقط نقش یک نقاب را ایفا کرده‌اند و آن‌ها از اطلاعات و امکانات و آموزش و ارتباطات دو سرویس CIA و MI۶ در چند عملیات گذشته بهره برده‌اند.

رئیس‌جمهور: وزارت اطلاعات امروز نقطه اطمينان رهبری و دلسوزان انقلاب است

دكتر محمود احمدي نژاد شامگاه (سه شنبه) در ديدار تعدادي از کارکنان وزارت اطلاعات با بيان اينكه سرباز امام زمان (عج) بودن ارزش بسياري دارد گفت: وزارت اطلاعات امروز نقطه اطمينان رهبري و دلسوزان انقلاب است .

جزئیات زمان نجات «مدحی» توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)

يك مقام امنيتي با اشاره به جزئيات نفوذ دستگاه امنيتي كشورمان در كانون اپوزيسيون خارج از كشور و فرايند شكست پروژه آمريكايي – صهيونيستي «دولت در تبعيد» تصريح كرد محمد رضا مدحي عامل نفوذي وزارت اطلاعات بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.