کلیپ/ برخورد عجیب ستاد امر به معروف درباره رقص سربازان

دانلود کلیپ از لینک زیر: https://www.afkarnews.com/بخش-اجتماعی-۵/۸۳۲۷۹۹-برخورد-عجیب-ستاد-امر-به-معروف-درباره-رقص-سربازان-فیلم

سربازی اجباری مغایر با قانون اساسی است

جوانانی که به یک سن خاص رسیده اند بدون خواست و اراده خودشان، آنها را مجبور به یکسری فعالیت ها می کنند و آزادی و اراده یک انسان تحت فشار بیرونی قرار می گیرد که این اجبار به یک کار معین بیگاری تلقی می شود. بند چهارم اصل چهل و سوم قانون اساسی بر رعایت آزادی انتخاب شغل و عدم اجبار افراد به کاری معین و جلوگیری از بهره کشی از کار دیگران تاکید دارد. ما یک جوان را از مسیر عادی زندگی خارج می‌کنیم و فرصت های بالقوه و بالفعل پیش رو را برمی‌داریم و به این ترتیب فرصت شغلی یک جوان را از او می گیریم.

امکان پرداخت حق بیمه سربازی در 12 قسط

مدیرکل امور فنی بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی گفت: پرداخت حق بیمه دوران خدمت سربازی حداکثر در 12 قسط امکان پذیر است و متقاضی ملزم به پرداخت در زمان های تعیین شده است.

جدول قیمت خرید سربازی

براساس مصوبه این کمیسیون میزان جریمه برای غایبان زیر دیپلم ۱۰ میلیون، دیپلم ۱۵ میلیون، فوق دیپلم ۲۰ میلیون، لیسانس ۲۵ میلیون، فوق لیسانس ۳۰ میلیون، دکترای غیرپزشکی ۳۵ میلیون، دکترای پزشکی ۴۰ میلیون و پزشکان متخصص و بالاتر ۵۰ میلیون است.

بازی است آقایان، بازی!

برادر من بازی است دیگر، بس کنید این آسمان و ریسمان بافتن و نمادخوانی و حاشیه و تحلیل را. برنده کتاب سال را کسی نمی‌شناسد، رسانه دو دقیقه مصاحبه با شاعر و پژوهش‌گر درجه یک سال پخش نمی‌کند، اما برای یک و نیم ساعت فوتبال، پنج ساعت برنامه زنده پخش می‌شود. و البته که با این روال بالاخره این حرف‌ها هم ناگزیر است. توپ است و قل می‌خورد یا می‌رود داخل این دروازه یا داخل آن دروازه، اسمش رویش است: بازی فوتبال.

کاهش قیمت نفت توطئه است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش قیمت نفت از سوی برخی کشورها، توطئه است.

هرکس تبعه خارج شود هم باید سربازی برود

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره تبعه شدن فوتبالیست‌هایی که خدمت نرفته‌اند، گفت: هرکس تبعه شود ایرانی بودن وی از بین نمی‌رود و باید خدمت سربازی را به‌جا بیاورد. همچنین تا نیم‌فصل پرونده پایان‌خدمت‌ها و معافیت‌ها ورزشکاران را مختومه می‌کنیم.

عهد یک مادر شهید زرتشتی با امام رضا(ع)

من و فرهاد با هم برای اینکه سربازی نرود بگو مگو داشتیم.هیچ دلم نمی‌خواست که در آن موقعیت خطرناک به جبهه برود.با خودم می‌گفتم چرا آن همسایه‌مان بچه‌اش را پنهان کند اما من نکنم؟!به شوخی می‌گفت:«نکند می‌خواهی زیر تخت پنهانم کنی؟» یادم انداخت همیشه قصه «آرش کمانگیر» را برایش می‌خواندم.

نشست تخصصی بررسی وضعیت سربازی

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با توجه به اهمیت موضوع خدمت سربازی و نقطه نظرات نمایندگان محترم، این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است

بزرگترین یگان نظامی ایران کجا آموزش می‌بینند؟

سربازانی که برای خدمت به نیروی زمینی ارتش اعزام می‌شوند در ابتدای کار می‌بایست در یکی از مراکز آموزشی این نیرو (بنا بر میزان تحصیلات و تخصص) دوره آموزشی را طی کرده و پس از آن در یکی از مراکز نیروی زمینی بکارگرفته شوند.