سربازان متاهل حقوق کادر می‌گیرند

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از طرح مجلس برای حل مشکلات دانشجویان و سربازان متاهل و سیاست های تشویقی و تبلیغی برای افزایش نسل خبر داد و گفت: برای این طرح 12 هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.

نقدی به سن مشمولان خدمت سربازی

در بین همه کشورهای انگشت شماری که سربازی اجباری وجود دارد فقط در کشور ما سن مشمولیت در آن ۵۰ سال است. با توجه به اینکه اولین بار سربازی اجباری در زمان طاغوت تصویب شده است بعضی از مواد آن برازنده نظام اسلامی نیست.

احتمال کاهش خدمت ۳ ماهه سربازان متاهل

رئیس کمیسیون فرهنگی با اعلام احتمال کاهش ۳ ماه از خدمت سربازان متاهل ضمن اشاره به مخالفت ضمنی برخی از مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح با این پیشنهاد از استعلام نظر مقام معظم رهبری پیرامون این موضوع خبر داد.

حداکثر دریافتی یک سرباز ۱۲۱هزارتومان شد

اکنون کمترين دريافتي ناخالص يک نفر وظيفه با سمت سرباز از 52 هزار تومان به حدود 66 هزار تومان و بيشترين حقوق دريافتي متعلق به ستوان يکم پزشک از 97 هزار تومان به 121 هزار تومان رسيده است.

سربازی که5فرزند و یک نوه دارد+عکس

اين سرباز كه در پاسگاه انتظامي گرماب شهرستان خدابنده از توابع استان زنجان خدمت مي كند با وجود داشتن پنج فرزند و يك نوه ، خدمت سربازي را يك وظيفه دانسته و معتقد است كه مشكلات نبايد مانعي براي انجام وظيفه باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.