پراید عامل 30 درصد سوانح رانندگی است

فرمانده نیروی انتظامی از کاهش 13 درصدی سرقت مسلحانه در نوروز امسال خبر داد.

احمدی مقدم: واژگونی خودروها مهم‌ترین مسئله سفرهای نوروزی است

از نظر تصادفات، کاهش سرعت عبور و مرور و رعایت قانون و مقررات و همراهی مردم با پلیس علیرغم افزایش سفر موجب کاهش 13درصدی تلفات شده و شدت تصادفات هم کاهش پیدا کرده است، البته هنوز متاسفانه نزدیک به 40 درصد از تصادفات واژگونی خودروهاست که این نشانه خستگی، خواب آلودگی، شاید بی دقتی یا عدم مهارت باشد، به هرحال با دوبانده شدن جاده های کشور مشکل برخورد رودررو حل شده، اما واژگونی خودروها یکی از دغدغه های اساسی است که با توجه به پایین بودن ایمنی خودروهای خسارات زیادی به جا می گذارد.

«مواد مخدر» جرم دو سوم از زندانیان کشور

احمدی مقدم با بیان اینکه تجربه نشان داده است که اگر مسئولان بر سه حوزه درمان، زندان و مرز سرمایه‌گذاری نکنند چرخه باطل گرفتن و آزاد کردن معتادان و قاچاقچیان ادامه می‌یابد، گفت: پلیس در این راستا اقدامات زیادی انجام داده است به گونه‌ای که با راه اندازی و توسعه مرکز اطلاعاتی و واحدهای سگ مواد یاب توانسته است گام مهمی در این راستا بردارد.

هشدار ناجا به مسئولان فیس‌بوکی

فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به استفاده برخی از مسئولان دولتی از شبکه‌های اجتماعی و فیسبوک گفت: برخی‌ها آرام آرام به دنبال عبور از خط قرمزها هستند.

استرالیا و کانادا نخستین مقاصد مهاجران ایرانی

فرمانده ناجا با اشاره به تحمیل هزینه‌‌های سنگین اتباع خارجی به ایران، مقصد نهایی اغلب مهاجران ایرانی را کشورهای استرالیا و کانادا معرفی کرد.

ناجا: خودروسازان امیدی به لابی‌ با پلیس ندارند

فرمانده نیروی انتظامی گفت: خودروسازان نسبت به لابی‌گری با ناجا امیدی ندارند چرا که ناجا تنها براساس قانون به وظایف خود عمل خواهد کرد.

واکنش مرتضوی به افشاگری احمدی‌مقدم

«سعید مرتضوی» افزود: به طور قطع به اظهارات آقای احمدی مقدم درباره حادثه بازداشتگاه کهریزک به صورت کامل پاسخ خواهم داد.

ناگفته‌های احمدی‌مقدم از حوادث کهریزک و اصرارهای مرتضوی

با مسئول کهریزک برخورد هم شد، چرا که اگر اطلاع می‌داد و حتی عقل داشت کمی پایین‌تر مقر یگان ویژه بود و می‌توانست افراد دستگیر شده را در مسجد این یگان جای دهد یا حتی می‌توانست این افراد را در بازداشتگاه جدید که هر چند آب و برق نداشت، جای دهد تا این مشکلات به وجود نیاید. ماموران بند که سوء رفتار از آنها ناشی می‌شد، محکوم هم شدند…

شکایتی از دختران موسوی به ناجا نرسیده

فرمانده نیروی انتظامی رسیدگی به ادعای مطرح شده اخیر درباره دختران میرحسین موسوی را مربوط به وزارت اطلاعات دانست و گفت: تاکنون شکایتی در این زمینه ثبت نشده است.

ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت عید غدیر

فرمانده نیروی انتظامی از ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های توقیف شده که منع قضایی ندارند به مناسبت عید غدیر خبرداد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.