پیکر ۷۸ شهید دفاع مقدس به وطن بازمی‌گردد

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای ۷۸ شهید دوران دفاع مقدس که اخیراً در مناطق عملیاتی فاو ، شلمچه ،مجنون ، شرق و غرب دجله و زبیداد کشف شدند دوشنبه وارد خاک میهن اسلامی خواهند شد.

«تخریب» و «تحریف» تاریخ دفاع مقدس را تهدید می‌کند

شهدا در خط مقدم به اسارت درآمده و جلوتر به شهادت رسیدند و سند این اسارت دستان بسته آنها که نمونه مفتول، سیم تلفن و پارچه که دستان آنها را بسته بود. بسیاری از آنها هم مجروح بوده و بعد به شهادت رسیده اند. یگان های گفته شده این شهدا مربوط به استان های مازندران، اصفهان، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خوزستان است. امیدواریم پیکر این شهدا تا 25 شوال یعنی سالروز شهادت امام صادق علیه السلام شناسایی شده و تشییع شود.

مرتکبان جنایات در غزه تحت تعقیب بین‌المللی

در نامه سردار باقرزاده به مائوره آمده است: مرتکبان جنایات درغزه نه‌تنها نباید تحت عضویت قرار گیرند بلکه باید تحت تعقیب بین‌المللی قرار گیرند و خسارات مادی وارده نیز به مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی و آمریکا و دیگرحامیان پرداخت شود.

آمار کشته‌های صهیونیست‌ها بین ۶۰ تا ۱۲۰ نفر

چنانچه آمار زخمی‌های اعلام شده از سوی رژیم صهیونیستی را مبنای محاسبات قرار دهیم، باید اظهار داشت که تاکنون حداقل 60 نفر از صهیونیست‌ها به هلاکت رسیده‌اند.

توصیه‌ آیت‌الله تهرانی به سردار باقرزاده

سردار باقرزاده ابراز داشت: حاج آقا مجتبی تهرانی به بنده گفت هردستوری که مقام‌معظم رهبری فرمودند، عمل کنید چراکه ایشان علمدار و جلودارمی‌باشند و همه باید پشت سر این رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی حرکت کنند.

معارفه یک فرمانده به سبک گروه تفحص

وقتی پیکر شهید محمودوند در بهشت زهرا به خاک سپرده شد، همانجا سردار باقرزاده دست شهید پازوکی را گرفت و گفت «از این به بعد فرماندهی گروه با شماست» و به همین سادگی یک فرمانده برای آغاز کارش معارفه شد.

بازگشت هفت خلبان شهيد به کشور

سردار باقرزاده٬ فرمانده كميته جستجوي مفقودين ستاد كل نيروهاي مسلح٬ گفت: توافقاتي بين كشورهاي ايران و عراق و كميته بين‌المللي صليب سرخ جهاني انجام شده است. در اين توافقات به جز يك مورد، مابقي آنها به دليل تعلل و اتلاف وقت بي‌مورد عراق بر اساس زمان‌بندي مشخص اجرا نشده‌ و همين توقف‌هاي غيرضروري، عمليات‌ جستجوي پيكرهاي شهدا را با كندي مواجه كرده‌ است.

برگزاری مراسم پاسداشت سردار باقرزاده

مراسم پاسداشت سید محمد باقرزاده برگزار می‌شود.

تودیع قابل تأمل سردار باقرزاده پس از استعفای اعتراض‌آمیز داوودآبادی

همچنان این سوال باقی می ماند که آیا این تغییر در مدیریت بنیاد حفظ آثار با استعفانامه داوود آبادی و انتقادات وی مرتبط است؟ و به عبارتی سردار باقرزاده کنارگیری کرده و یا برکنار شده است؟ و همچنین آیا سردار کارگر با سابقه ای که در معاونت اجتماعی ناجا داشته است برای این سمت انتخاب مناسبی است و یا به گفته داوود آبادی باعث تضعیف این نهاد می گردد؟

استخوان‎های نرم بدر؛ ناگفته‎‌ها و حواشی بعد از کشف پیکر شهید برونسی

همسر شهید هم بر این عقیده است که چون شهید در یکی از فرمایشات خود اظهار کرده‎اند که «پیکر من مفقود خواهد شد و برنمی‎گردد»، پیکر متعلق به شهید برونسی نیست. اما این‎که ما حتما باید معتقد باشیم که الی الابد پیکر گمنام می‌‎ماند، قابل‎قبول نیست. چون بالأخره معتقدیم پس از ظهور حضرت مهدی (عجل‎الله‎تعالی‎فرجه‎الشریف)، قبر مطهر حضرت زهرا (سلام‎الله‎علی‌ها) هم روزی پیدا خواهد شد. و این‎جور نیست که تا ابد بخواهد این پیکر‎‌ها گمنام باقی بماند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.