آمریکا را دشمن خود می‌دانیم

وزیر دفاع ایران در مصاحبه با المیادین آمریکا و رژیم صیهونیستی را دشمنان ایران، اسلام و جریان‌های آزادی‌بخش در جهان نامید و گفت: ایران برنامه‌ای برای اعطای بازرسی از هر مکان به آژانس را ندارد.

هفته آینده قرارداد اس 300 امضاء می‌شود

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به این‌که تیم‌های کارشناسی ایران و روسیه قرارداد اس- 300 را به‌روز کرده‌اند، گفت: متن این قرارداد آماده شده و این هفته یا هفته بعد قرارداد جدید امضا می‌شود.

نگاه تهاجمی در راهبردهای ما وجود ندارد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دکترین نظامی ما بر مبنای دفاعی است و در راهبردها، ساختارها و تجهیزات نگاه تهاجمی نداریم.

برنامه موشکی ایران با قدرت ادامه می‌یابد

وزیر دفاع بابیان اینکه اجازه دسترسی به اسرار نظامی و امنیتی خود را به هیچ مرجعی نخواهیم داد، تاکید کرد که برنامه موشکی هیچگاه در دستور كار مذاكرات نبوده و این برنامه‌ با قدرت ادامه می یابد.

گزینه نظامی علیه ایران همچنان روی میز

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت: گزینه نظامی آمریکا برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای و ترغیب این کشور به راه‌حل دیپلماتیک، همچنان دست نخورده باقی است.

سامانه اس-۳۰۰ را امسال در اختیار می‌گیریم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: قرارداد تحویل سامانه اس-۳۰۰ را در سفر به مسکو با طرف روس امضا می کنیم و این سامانه را در سال میلادی جاری در اختیار خواهیم گرفت.

ناگفته‌های سرداردهقان از تشکیل حزب‌الله لبنان

ناگفته‌های سردار دهقان از تشکیل حزب‌الله لبنان، تأمین امنیت تهران در سال ۶۱، پایان جنگ، متهم کردن فرماندهان جنگ، فعالیت‌های اقتصادی سیاسی سپاه، فتنه ۸۸ و انتصاب به وزارت از موضوعات این هفته برنامه شناسنامه خواهد بود.

وزیر دفاع: ۲۸هزار هکتار زمین آلوده به مین داریم

از حدود 4.5 میلیون هکتار اراضی کشور که آلوده به مین و مواد منفجره جنگ تحمیلی است کمتر از 28 هزار هکتار هنوز آلوده است و مابقی رفع آلودگی اولیه شده است.

«فطرس» رونمایی شد

وزیر دفاع در تشریح ویژگی‌های پهپاد جدید ساخت وزارت دفاع گفت:فطرس دارای شعاع عملیاتی تا ۲۰۰۰ کیلومتر، سقف پرواز ۲۵۰۰۰ پا و قابلیت ۱۶ تا ۳۰ ساعت پرواز مداوم است.

سردار دهقان: ایران باوری در حال تحقق است

وزیر دفاع کشورمان در دیدار وزیر دفاع عمان تاکید کرد: رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای فرا منطقه‌ای دیگر قادر نخواهند بود با پروژه ایران هراسی اهداف شوم خود را در منطقه عملیاتی کنند و امروز، ایران باوری در حال تحقق است.