رادان: قاچاق مواد‌مخدر به سمت دریا رفته است

رادان با بیان اینکه یکی از اهداف قاچاقچیان مواد مخدر کشورهای اروپایی است، تصریح کرد: اگر ایثارگری های غیورمردان کشورمان در امر مبارزه با مواد مخدر نبود، امروز کشورهای اروپایی به سختی می توانستند، جوانان معتاد خود را از کف خیابان ها جمع کنند.

برپایی هرگونه کارناوال انتخاباتی ممنوع

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: برپایی هرگونه کارناوال انتخاباتی از سوی نامزدها غیرقانونی است.

طرح امنیت اخلاقی در ایام انتخابات چه‌می‌شود؟

جانشین فرمانده ناجا در خصوص احتمال تعطیل‌شدن طرح امنیت اخلاقی در ایام منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری، توضیحاتی را ارائه کرد.

آغاز طرح امنیت اجتماعی در تهران و ۱۷کلانشهر

جانشین رئیس پلیس کشور با اعلام اجرای طرح امنیت اجتماعی و امنیت اخلاقی در تهران و ۱۷ کلانشهر کشور، گفت: بنا به درخواست مردم و حکم قضایی اجازه نمی دهیم عده ای به صورت مانکن در خیابانها تردد کرده و خودشان را به نمایش بگذارند.

۵ سال است لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد در مجلس خاک می‌خورد

نخستین بار در سال ۸۶ همزمان با وقوع افزایش جرائم خشن با سلاح‌سرد بحث ممنوعیت حمل سلاح‌سرد از سوی ناجا مطرح شد و نیروی انتظامی موضوع حمل سلاح‌سرد را به عنوان راه حلی برای کاهش وقوع جرایم خشن مطرح کرده و طرح ممنوعیت حمل، فروش و توزیع سلاح سرد ابتدا از سوی پلیس آگاهی مطرح و به وسیله دولت به عنوان یک لایحه به مجلس وقت ارائه شد.

سردار رادان: با روزه‌خواران و سیگاری‌ها برخورد می‌کنیم

جانشین فرمانده ناجا ضمن تشریح اقدامات و عملکرد پلیس در ماه مبارک رمضان گفت: پلیس برابر قانون و شرع با افرادی که تظاهر به روزه‌خواری در ملاء‌عام و همچنین استعمال دخانیات می‌کنند، برخورد می‌کند.

بسط امنيت اجتماعی با تركيب «اقتدار» و «اخلاق»

جانشين فرماندهي نيروي انتظامي در يادداشتي نوشت: همكاران ما آموخته‌اند كه مداخله در حيطه‌هاي اخلاقي بايد با لحاظ كردن تمامي جوانب اخلاقي و پرهيز از هر نوع بدكاركردي صورت گيرد. البته اين نه بدان معنا است كه اصل اساسي «مقتدرانه عمل كردن» ناديده گرفته شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.