نامه های دانش‌آموزان اهل سنت به قاسم سلیمانی

جمعی از دانش آموزان اهل سنت روستای محروم “زیارت” واقع در هفتاد کیلومتری مشهدمقدس نامه‌های سرشار از محبت خود را در وصف حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشته اند.

واکنش رسانه آمریکایی به نامه سردار سلیمانی

«جالب است که سلیمانی از واژه “شهید زنده” در مورد [آیت الله] خامنه ای استفاده کرده است؛ این همان واژه ای است که [آیت الله] خامنه ای قبلا به او نسبت داده بود…»

سایت وزارت نفت عربستان سعودی هک شد

در پی حملات سایبری سال گذشته، وزیر اطلاع رسانی عربستان سعودی اعلام کرده بود که هک کردن سایت های دولتی به معنای تجاوز به امنیت کشور است و عاملان آن به اشد مجازات محکوم خواهند شد.

کلید‌ آرامش در دست ‎ایران

«سران عرب باید نسبت به رهبری منطقه توسط ایران اذعان کنند و اعتراف به نقش محوری این کشور در مسائل منطقه کافی نیست. ایران قبل از پیدایش داعش بر پایتخت های مهم عربی سیطره داشت و اینک با پیدایش داعش، تهران در حال ترسیم خطوط آرامش منطقه است.»

مدالهایی که نخبگان علمی به رهبر انقلاب اهدا کردند

او از برگزاری هیئات، اردوهای مختلف، کلاسهای گوناگون علمی و فرهنگی و تولیدات و افتخارات مجموعه حرف می‌زند و من فکر می‌کنم یک مجموعه غیر دولتی که بارش را تعدادی دانشجو و دانش آموز به دوش می‌کشند چطور توانسته است اینهمه کار را با هم انجام دهد؟

رحیم‌پور ازغدی از نامه رهبری می‌گوید

حسن رحیم‌پور ازغدی امروز در جشن پیروزی انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی تهران از نامه رهبری به جوانان ارو و آمریکای شمالی سخن می‌گوید.

دیدار سردار سلیمانی با سید‌ حسن نصرالله

فرمانده سپاه قدس 48 ساعت بعد از تجاوز دشمن صهیونیستی به «قنیطره» با دبیر کل حزب‌الله در بیروت دیدار و علاوه بر حضور در مجلس ختم «جهاد مغنیه» بر سر مزارش حضور پیدا کرد.

نظر قاسم سلیمانی درباره رزمندگان تخریبچی

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید خاطرات رزمندگان را به آیندگان منتقل کنیم، چرا که اگر این امر محقق نشود ممکن است آن‌ها وقایع دوران دفاع مقدس را همچون افسانه نگاه کنند. اما این‌ها افسانه نبودند که موجب سربلندی ایران در جغرافیای مقاومت از تهران تا غرب اسرائیل بوده‌اند.

عکس: این یار «حاج قاسم» را می‌شناسید؟

این عکس نیز، سردار دلاور سپاه اسلما را با یکی از پیرغلامان رزمنده نشنا می هد که احتمالا از مشیرمردان کرمانی یا سیستانی باشد. امیدواریم کسانی که این پیرمرد را می شناسند، نام و نشان او را در این خبر ثبت کنند.

نامه منتشر نشده حاج قاسم برای «من زنده‌ام»

معصومه آباد در کتاب «من زنده ام» توانست مخاطبین زیادی را پای خاطرات اسارت خود بنشاند؛ حالا «سردارسلیمانی» پس از خواندن کتاب نامه ای برای نویسنده آن نوشته است. نامه‌ای که پاسخ آباد را به همراه داشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.