از نظر اقتصادی «مرگ بر آمریکا» برای ما شغل خوب تعیین می‌کند

 سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین الملل که در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد با اشاره به واقعه دردناک منا اظهار داشت: جنایات بزرگی که هر روز بیشتر به عمدی بودن و برنامه ریزی شده بودن آن پی می بریم و جای تعجب […]

هزار میلیارد تومان برای اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بیش از ده ها هزار نهر خاکی کشاورزی در کشور وجود دارد که اگر بتن ریزی شوند نیازی به احداث سد در کشور نخواهیم داشت.

برای سردار محمدرضا نقدی

در اين شوره زار علوم انساني عجيب نيست يكي يافت شود كه نظامي باشد و عمرش را در جهاد گذرانده باشد و چه دقيق و ظريف بداند مشكل علوم انساني غير اسلامي ما كجاست و براي آن نسخه بپيچد و عده اي را بسيج كند كه در اين زمينه كار كنند!

دشمنی ایران و آمریکا با گفتگو حل نمی‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: دشمنی ایران و آمریکا عمیق است و با گفتگو قابل حل نیست

اقتصاد عاریتی، کشور را به قهقرا می‌برد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه برای شناخت بهتر اقتصاد مقاومتی باید اقتصاد عاریتی را شناخت تاکید کرد: اقتصاد عاریتی، کشور را به قهقرا می‌برد.

اسناد وین نفرت از آمریکا را دو چندان می‌کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه هر ایرانی که اسناد وین را بخواند نفرتش به آمریکا صد چندان می شود، گفت: در قطعنامه‌ای که آمریکا به شورای امنیت پیشنهاد داد دشمنی با ایران موج می‌زند.

ملت ایران زیر بار هیچ قرارداد تحمیلی نمی‌رود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شعارهایی که ۱۰۰ سال پیش عشایر مقابل انگلیس سر دادند و به انقلاب اسلامی رسید را امروز در یمن و عراق می‌شنویم.

همایش حقوق‌‌ و اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود

به همت سازمان بسیج حقوقدانان کشور همایش حقوق‌ و اقتصاد مقاومتی فردا در دانشگاه تهران برگزار می شود.

در دوران سازندگی جهاد سازندگی را شهید کردند

ما در بسیج سازندگی که با تدبیر مقام معظم رهبری شکل گرفت می خواهیم جهاد سازندگی را دوباره احیا کنیم و بسیجیان از ظرفیت هایی که در حوزه مدیریت اقتصادی خود داشتند در این زمینه استفاده کردند ولی اگر همان ظرفیت سابق پای کار می ماند قطعا شاهد اتفاقات دیگری بودیم.

تقدیر از بسیج سازندگی در اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز دچار رکورد و تورم هستیم و راه حل های آن محدود است و بسیجیان در صحنه آمدند و کارهای ارزنده و ماندگاری انجام دادند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.