قیمت خرید سربازی بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: به منظور اجرای عدالت تصمیم گرفته شده براساس لایحه بودجه سال ۱۳۹۴ مشمولینی که بیش از ۸ سال غایب و سن آنها حداقل ۲۷ سال و حداکثر ۵۰ سال است همچنین کارایی لازم را برای نیروهای مسلح نداشته باشند یا خدمت آنها در کنار سایر سربازان روحیه آنها را خراب می‌کند با پرداخت جریمه می‌توانند تعیین تکلیف شوند.

مشمولان منتظر معافیت‌های جدید نباشند

سربازان متاهل در صورتیکه به عنوان سرپرست خانواده از یارانه نقدی بهره مندند می توانند سبد کالا اهدایی دولت را دریافت نمایند.

حقوق سربازان متاهل افزایش یافت

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: طرح بازنگری بر امریه های سازمانها آغاز شده است اما امریه سرباز معلم، جهاد سازندگی و هیات علمی دانشگاهها حذف نمی شود.

بی‌سوادها کارت پایان خدمت نمی‌گیرند

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه امروزه به هیچ فرد بی سوادی کارت پایان خدمت داده نمی شود، گفت: سربازان در اقدامات صنعتی- تحقیقاتی کشور حضور چشمگیری دارند.

جزییات معافیت‌های پزشکی سربازی

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح نحوه و شرایط بهره‌مندی از برخی معافیت‌های پزشکی را تشریح کرد.

لازم‌الاجرا بودن مصوبه جدید کسرخدمت‌ها

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح گفت: مصوبه کسرخدمت‌های مربوط به ایثارگری والدین برای متولدان تا پایان سال ۷۲ و قبل از آن لازم‌الاجراست و در صورت عدم اجرای آن، با متخلفان برخورد می‌شود.

خبرهای خوش برای سربازان فراری

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از بخشش مجازات‌های مربوط به فرار از خدمت سربازان تا پایان سال ۸۶ خبر داد و گفت: علاوه بر این بخشش، تسهیلات ویژه‌ای نیز برای این دسته از افراد در نظر گرفته شده است.

پاسخ به تمام سوالات پیرامون سربازی

با تصویب و اجرای قانون جدید خدمت وظیفه‌عمومی، کسر خدمت‌ها و معافیت‌هایی که به مشمولان تعلق می‌گرفت، به طور کامل حذف یا دستخوش تغییرات عمده‌ای شد که همین موضوع با انتقادات برخی از مشمولان همراه بود و این افراد بر این باور بودند که نباید مدت خدمت افراد با تحصیلات مختلف یکسان باشد و مواردی نظیر آن.

مشمولان دو تابعیتی؛ معافیت یا اعزام؟

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره مشمولان دو تابعیتی ارائه کرد.

چرا سربازی اجباری است؟

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح درباره علت استفاده از سربازان حرفه‌ای در برخی از کشورهای جهان نیز گفت: رشد منفی جمعیت و همچنین از بین رفتن تهدیدات از جمله مواردی است که این کشورها به سربازگیری حرفه‌ای روی‌آور شده‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.