پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

امام خامنه‌ای الهام‌بخش جهاد مردم عراق

هنوز دو روز از این خواب نگذشته بود، سردار نقدی که آن موقع با نام مستعار «شمس» شناخته می‌شد زنگ زد و گفت خود را سریع به کرمانشاه برسانید چون دشمن وارد قصرشیرین و گیلانغرب شده و به سمت کرمانشاه درحال حرکت است. خوابم را به آقای نقدی تعریف کردم و گفتم می‌ترسم خوابم تعبیر شود و واقعاً کرمانشاه سقوط کند. ولی سردار نقدی جدی نگرفت و گفت: تمام کشورهای عربی هم جمع شوند، نمی‌توانند کرمانشاه را بگیرند.

اهدای کتاب «من زنده‌ام» به مراجع تقلید

روز گذشته مسئولان بسیج با مراجع عظام تقلید در قم دیدار کردند که با استقبال آنان نسبت به عملکرد بسیج مواجه شد.

یاران امام زمان(عج) عمدتاً بسیجیان هستند

حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: باید بسیج همچنان تا دوران ظهور با قدرت فعالیت‌های خود را ادامه دهد چرا که یاران امام زمان (عج) عمدتا همین بسیجیان هستند.

بسیج انقلاب اسلامی را بیمه کرده است

حضرت آیت‌الله نوری همدانی در دیدار سردار نقدی گفت: خدا را شاکریم که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با درایت و تدبیر توانسته‌اند نظام را هدایت نموده و روز به روز بر آمادگی علمی و پیشرفت‌های ایران اسلامی افزوده‌اند.

بازدید سردار نقدی از پشت صحنه سریال افشار

رئیس بسیج مستضعفین کشور با حضور در پشت صحنه سریال «کیمیا» از روند ساخت این مجموعه ۱۰۰ قسمتی بازدید کرد.

نقدی:جشنواره فیلم مقاومت مهم‌تر از فجر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم مقاومت تاکید کرد: جشنواره فیلم مقاومت یک حرکت جهادی برای رسیدن به اهدافی است که در سال‌های بعد از انقلاب پیگیری کردیم و در راستای منویات و پیام رهبری در سال 93 حرکت خواهد کرد که امیدواریم موثر باشد.

بسیج نمایشگاه‌حقوق‌بشراروپایی برگزارمی‌کند

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سال آینده نمایشگاه نقض حقوق بشر دولتهای اروپایی را برگزار خواهیم کرد، گفت: تریبون می‌دهیم تا اگر سیاستمداران اروپایی توانستند، از اقدامات ضدحقوق بشری خود دفاع کنند.

عکس: آیت الله جنّتی در جنگ بوسنی

تصاویر منتشر نشده از حضور آیت الله جنّتی در جنگ بوسنی در سال ۱۹۹۲ میلادی(۱۳۷۱ شمسی) به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در پایگاه اطلاع رسانی شهید رسول حیدری منتشر شده است.

بسیج با رویکرد فرهنگی با مواد مخدر مبارزه می‌کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: فعالیت بسیج در مبارزه با مواد مخدر مبتنی بر جنبه‌های فرهنگی و پیشگیرانه و با استفاده از مشارکت عمومی و بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌ها در ۵ شهر آغاز می‌شود.

مشکل ما با آمریکا اعتمادسازی نیست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مسئله ما با آمریکا بحث اعتماد‌سازی نیست بلکه ماهیت است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.