عکس: آیت الله جنّتی در جنگ بوسنی

تصاویر منتشر نشده از حضور آیت الله جنّتی در جنگ بوسنی در سال ۱۹۹۲ میلادی(۱۳۷۱ شمسی) به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در پایگاه اطلاع رسانی شهید رسول حیدری منتشر شده است.

پرونده «آمیا» به روایت سردار وحیدی

فردی را تحت عنوان شاهد درست کردند که یک حرف‌های بسیار بی‌ربطی را زد که بیشتر شبیه خیال‌پردازی و داستان بود، آن هم داستانی سراپا نقص از نظر فرم و شکل داستانی.

سردار وحیدی به مجمع تشخیص برگشت

وزیر سابق دفاع، بار دیگر ریاست کمیسیون دفاعی – امنیتی مجمع تشخیص مصلحت نظام را بر عهده گرفت.

ایران، ششمین کشور موشکی جهان

سردار وحیدی گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز از لحاظ قدرت موشکی به عنوان اولین کشور قدرتمند منطقه و ششمین کشور دنیا شناخته می‌شود.

نیازی به ارسال سلاح به سوریه نیست

وزیر دفاع تاکید کرد: نیازی به ارسال سلاح از ایران به سوریه نیست؛ چرا که سوریه خود را برای مبارزه با رژیم صهیونیستی آماده کرده و ارتش قوی دارد.

رونمایی از جدید‌ترین پهپاد کشور

سردار وحیدی از رونمایی جدید‌ترین پهپاد بومی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: ما امروز یکی از خودکفا‌ترین نیروهای مسلح را در جهان داریم و در مجموعه وزارت دفاع هر آنچه که مورد نیاز نیروهای مسلح کشور است را تولید می‌کنیم.

واکنش وزیر دفاع به حمله موشکی اسراییل

سردار وحیدی گفت: حمله رژیم صهیونیستی به سوریه که با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته پرده از ارتباط تروریست‌های مزدور و حامیانشان با رژیم اشغالگر قدس برداشت.

رونمایی از موشک بالستیک جدید ایران

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به رونمایی از دستاوردهای دفاعی جدید کشور گفت: موشک های جدید بالستیک و کروز ایرانی در ۶ماهه اول سال جاری رونمایی خواهد شد.

قابلیت‌های جماران ۲ از زبان وزیر دفاع

وزیر دفاع گفت: ناوشکن جماران ۲ با هدف حراست و پاسداری از مرزهای دریایی جمهوری اسلامی ایران و پشتیبانی از مأموریت‌های مقابله با قاچاق انسان، کالا و مواد مخدر در شمال کشور ساخته شده است.

رونمایی از جدید‌ترین زیر دریایی ایرانی

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ‌ جدید‌ترین زیر دریایی ایرانی درنیمه اول سال ۹۲ رونمایی می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.