روزهای نتانیاهو در اسرائیل رو به پایان است

«بیزینس اسنایدر» در گزارشی درباره انتخابات زودرس رژیم صهیونیستی بر «روزهای پایانی» بنیامین نتانیاهو به عنوان یک شخصیت سیاسی معتبر در سرزمین‌های اشغالی تاکید کرد.

اقدام داعش و غرب برای نابودی‌فرهنگ عراق

تروریست‌های داعش که کنترل شهر موصل عراق را در اختیار دارند، با حمله به کتابخانه‌های این شهر، عمدتا کتاب‌های غیرمذهبی را سوزانده‌اند. از سویی دیگر در هفته گذشته دولت آمریکا تورات باستانی عراق را که در زمان اشغال عراق از کتابخانه بغداد دزدیده بودند به صهیونیست ها هدیه دادند و آن ها ورود این کتاب به سرزمین‌های اشغالی را جشن گرفتند.

اختلافات سیاسی ریشه در مذهب ندارد

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: باید مسئله آزادسازی سرزمین‌های اشغالی را در اولویت برنامه‌هایمان قرار دهیم.

10تهدید در سال2015 برای رژیم صهیونیستی

یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی بر اساس پیش‌بینی‌های راهبردی دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی این رژیم، 10 چالش آن در سال 2015 از جمله جنگ احتمالی با حزب‌الله و موضوع هسته‌ای ایران را تشریح کرد.

حماس: به دنبال بدتر کردن اوضاع غزه نیستیم

رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» به رژیم صهیونیستی اعلام کردند که قصد حفظ آرامش کنونی غزه را دارند.

بمب اقتصادی در سرزمین‌های اشغالی

نقش اقتصاد در میزان قدرت کشور مسئله‌ای است که کمتر کسی آن را انکار می‌کند. اقتصاد در کنار شاخص‌هایی همچون توان نظامی، تکنولوژیک، فرهنگی، ژئوپلیتیک و…، قدرت مانور یک دولت در صحنة داخلی و خارجی را تعیین می‌کند.

چرا پارلمان رژیم صهیونیستی منحل شد؟

انحلال پارلمان نشان داد که بین هیأت حاکمه رژیم صهیونیستی اختلافات اساسی وجود دارد و این نیز خود از چالش‌های عمیق فراوانی حکایت دارد که تصمیم‌گیران این رژیم با آن روبه‌رو هستند.

مهاجرت معکوس صهیونیست‌ها از فلسطین

«مهاجرت به فلسطین به منزله خونی است که ادامه حیات اسرائیل را بیمه می‌‌کند و ضامن امنیت و آینده اسرائیل است.» این جمله‌ای از سخنان بن گورین، اولین نخست وزیر رژیم صهیونیستی است که ضرورت مهاجرت به سرزمین‌های اشغالی را برای صهیونیست‌ها نشان می‌دهد. ضرورتی که مدتی است صهیونیست‌ها را به تکاپو انداخته است.

شلیک ۱۳۰ موشک به سرزمین‌های اشغالی

گردان‌های «القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، مناطق جنوب رژیم‌ صهیونیستی را با ده‌ها موشک مورد هدف قرار داد.

وقتی سيدحسن‌نصرالله سعودی‌ها را تحقير كرد

به نظر می‌رسد بهتر است مقامات آل سعود به جای دست‌اندازی به بحرین، به فکر آزادسازی جزایر اشغالی خود توسط اسرائیل باشند و به دنبال جبران خاک از دست رفته خود با چنگ‌اندازی به دیگر کشور‌ها نباشند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.