وقوع یک‌سوم جرایم کشور در تهران

فرمانده نیروی انتظامی از افزایش 14 درصدی قدرت کشف سرقت از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

ضربان قلب جایگزین رمز می شود

در سال های اخیر، حساب های مالی، اطلاعات شخصی و هویتی آماج هجوم هکرها بوده اند اما مخترعان کانادایی از جایگزین ضربان قلب با رمزهای ورودی خبر داده اند.

راه های سرقت از عابر بانک ها

رییس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس سایبری کشور روش‌های سرقت از کارتهای بانکی را تشریح کرد.

سرقت میلیاردها دلار از دارایی‌های عراق

سازمان ملل متحد از سرقت بیش از 65 میلیارد دلار از عراق در زمان حمله آمریکا به این کشور و همچنین اشغال آن تا سال 2010 خبر داد.

پراید عامل 30 درصد سوانح رانندگی است

فرمانده نیروی انتظامی از کاهش 13 درصدی سرقت مسلحانه در نوروز امسال خبر داد.

سلطان سرقت دستگیر شد

رئیس کلانتری 135 آزادی از دستگیری سابقه‌دارترین سارق حرفه‌ایی لوازم خودرو با کشف 200 فقره سرقت در غرب پایتخت خبر داد.

روایت پدر محمد طاها از نحوه پیدا شدن فرزندش

فقط وقتی محمدطاها را پیدا کردیم، دوباره از تلفن همگانی با ما تماس گرفت و گفت بچه، بچه خودتان است؟ گفتیم بله. گفت صحیح و سالم است؟ گفتیم بله… خدا خیرت بدهد. هرچه از خدا میخواهی به تو بدهد. بعد هم که دیگر خبری از او نشد.

برگی دیگر از جنس جنایت فرهنگی اسراییل

فیلم مستندی که چندی پیش در «مرکز فرهنگی خلیل السکاکینی» در قدس به نمایش درآمد به موضوعی می‌پردازد که کمتر کسی حتی به آن فکر کرده است. سرقت کتاب‌های شخصی فلسطینی‌ها از خانه‌هایشان توسط اسرائیلی‌ها موضوع اصلی این مستند تاریخی ـ فرهنگی است.

طنز: چگونه کتاب بچاپیم

موضوعی که بعنوان یک دغدغه فرهنگی-اقتصادی، مورد بحث ماست، تولید محتویات کتاب است. کتاب‌ها انواع مختلفی دارند که برای شما بعنوان یک کتابساز نباید از اهمیتی برخوردار باشد و باید قادر باشید هر کتابی در هر موضوعی و با هر حجمی بسازید.

مراقب سارقین دلار باشید

عده‌ای از سارقین، با شناسایی کسانی که دلار و سایر ارز‌ها را در منزل یامحل کار یا در جیب و کیف خود نگهداری می‌کنند، برنامه‌ای برای سرقت ارز طراحی و اجرا کرده‌اند و مبالغی ارز را به سرقت برده‌اند.