ورود دفعی درآمد نفت به اقتصاد متوقف شود

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران گفت:برای دستیابی به اقتصاد بدون نفت، باید برنامه اقتصاد را برپایه‌ درآمدهای حاصل از فعالیت‌های اقتصادی مبتنی بر دانش فردی تدوین و در مقابل، جلوی ورود دفعی جریان درآمدهای نفتی را گرفت.

توافقات قضایی ایران با قطر

وزیر دادگستری گفت:‌ توافقات قضایی خوبی با قطر داشتیم همچنین قرار شده است تعدادی از زندانیان ایرانی به ایران منتقل شوند.

ارائه گزارش ظریف از مذاکرات

«محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه در هفته پیش رو گزارشی از روند مذاکرات با 1+5 به کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی ارائه می کند و «محمود عسگری آزاد» جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری نیز به نمایندگان کمیسیون اجتماعی درباره کسر اضافه کار از حقوق کارمندان پاسخ می دهد.

اهمیت توسعه سرمایه انسانی دانش بنیان از نگاه رهبر انقلاب

اگر توليد ملى شكل نگرفت، استقلال اقتصادى اين كشور تحقق پيدا نمي­‌كند؛ و اگر استقلال اقتصادى يك جامعه‌اى تحقق پيدا نكرد – يعنى در مسئله‌ى اقتصاد نتوانست خودش تصميم بگيرد و روى پاى خود بايستد – استقلال سياسى اين كشور تحقق پيدا نمي­‌كند.

۷۰درصد پتانسیل کشور بلااستفاده!

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در سال پایانی دوره دهم باید برای حل مشکلات موجود تدابیر ویژه داشته باشد و از تمام ظرفیت ها استفاده کند، گفت: متاسفانه در حال حاضر ۷۰ درصد از امکانات و ظرفیت کشور بلا استفاده مانده است که برای آن باید فکری کرد.

چوب حراج به اين سرمايه نزنيد!

بر هيچ كس پوشيده نيست كه علاوه بر فهرستي از ناهنجاري هاي ناشي از اعزام بي رويه دانشجو، دشمنان ما اجازه تحصيل به دانشجويان ايراني در رشته هاي مهم فني (به قول خودشان رشته هاي «هاي تك») را نيز نمي دهند و حتي دانشجويي را كه با تابعيت ديگري به تحصيل در رشته اي مهم اشتغال داشت با توجه به تابعيت اصلي او (ايراني) اخراج كردند!

اتمام طبقه‌بندی مشاغل با رویکرد جدید در سال ۹۰

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در خصوص طبقه بندی مشاغل گفت: مشاغل به گروههای عمومی، تخصصی و اختصاصی تقسیم بندی شدند که در این راستا طبقه بندی مشاغل عمومی تقریبا تمام شده و به زودی در شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی مطرح و پس از تصویب ابلاغ می شود .

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.