برخورداری از روابط متوازن با اروپایی‌ها

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: میزان سرمایه‌گذاری چین در ایران بیش از ۲۰ میلیارد دلار است و بیش از ۲۰ پروژه را در بر می‌گیرد که با رفع تحریم‌ها، فضاهای بیشتری برای کشورهای مختلف برای گسترش همکاری‌های اقتصادی با ایران بوجود خواهد آمد.

اشتیاق توتال برای سرمایه‌گذاری در ایران

مدیر عامل شرکت توتال اعلام کرد: مشارکت این شرکت در توسعه میدان‌های نفت و گاز ایران بستگی به شرایطی دارد که ایران به سرمایه گذاران خارجی ارائه می‌دهد.

کاهش سرمایه‌گذاری خارجی در ایران پس از ژنو

این هفته به بررسی وضعیت در حال رکود شاخص های صنعتی، آمار تجارت متعادل بهاره، لزوم حمایت از کالای داخلی، اختلافات وزارت صنعت با ارگان مختلف و کاهش چشمگیر سرمایه‌گذاری در ایران پس از توافق ژنو خواهیم پرداخت.

استقبال حقیقی ها از «سپاس»

دلیل استقبال از این اوراق این است که مزیت سرمایه گذاری تضمین شده را دارد و اگر هم این اوراق منافع بیشتری در بر داشته باشد به سهامداران آن تعلق خواهد گرفت.

کدام مناطق کشور بیکارترند؟

نابرابری فرصت ها، توزیع نامتوازن امکانات، هجوم سرمایه گذاری ها به برخی مناطق و محرومیت بعضی استان ها از فرصت ها باعث ایجاد ۱۰درصد شکاف بیکاری در کشور شد. هم اکنون بیکاری در کرمانشاه ۳ برابر مرکزی است.

شاخص های ریسک اقتصادی در ایران

عناوین این هفت گزارش عبارتند از: ریسک عملیات در ایران، ریسک بازار کار ایران، ریسک تجارت و سرمایه‌گذاری در ایران، ریسک صنعت پتروشیمی، ریسک جرم و امنیت در ایران، ریسک لجستیک در ایران و گزارش ریسک کشور ایران.

4 گام برای رونق بورس

وضع قوانین و مقررات حمایتـی، طراحی ابزارهای نوین برای جلب قشرهای مختلف به سرمایه گذاری در بورس، عرضه‌های اولیه به شرط رعایت اصـل جذاب بودن و هماهنگی بازار پول و سرمایه، از راهکارهایی است که به رونق بورس کمک می‌کند.

هم‌زیستی مسالمت‌آمیز تولید و مونتاژ +عکس

نام گوشی‌‌های ایرانی GLX فرایندی صرفا تولید داخل را در ذهن تداعی می‌کند؛ اینجا واقعیت عیان است و قصدی نیز برای پنهان کردن واقعیت وجود ندارد؛ در کارخانه GLX تولید سنتی فناوری با هم‌زیستی مسالمت‌آمیز تولید و مونتاژ در جریان است.

بهره مالکانه معادن نباید جهشی افزایش یابد

یک عضو هیأت مدیره شرکت معدنی سرب‌ و روی با بیان این که تا ۱۲ سال قبل مواد معدنی خام صادر می‌شد و اکنون به صورت شمش صادر می‌شود، گفت: بهره مالکانه معادن نباید یکباره به صورت جهشی افزایش یابد.

۷ نوع برخورد بانک مرکزی با بانک‌ها

بانک مرکزی ۷ نوع برخورد این بانک با بانک‌های متخلف از قانون را تشریح کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.