رسانه‌های ایرانی، بیایید امام موسی صدر را بکشیم!

خنده دار بودن این قضایا در اینجاست که کسی اصلا نگاه نمی‌کند این روایات چقدر متناقض است. مثلا در ابتدا ادعا شده بود که حتی گذرنامه‌های امام صدر و همراهانش موقع دستگیری سنوسی همراه او بوده است. این خبر هم پخش شد و کسی اصلا فکر نکرد شخصی به هنگام فرار چرا باید در بین آن همه پروندهٔ جنایات قذافی به سراغ این پرونده برود.

آیت‌الله‌ جوادی آملی: نباید بگوییم همه کارها از راه غیب بایدحل بشود

یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هر اندازه کاری که از انسان ساخته است باید آن را انجام بدهد، تأکید کرد: نباید بگوییم همه کارها از راه غیب باید حل بشود.

سرنوشت انتخابات آمریکا در گرو چیست؟

طبق نظرسنجی‌های اجرا شده حدود ۸۰ درصد از رای دهندگان امریکایی اقتصاد را مهم‌ترین معیار در چگونگی رای دهی خود می‌دانند که حدود ۲۵ درصد این افراد نیز نگران امنیت شغلی خود می‌باشند.

چرا رؤسای جمهور ایران اپوزیسیون می‌شوند؟

آیا اشکال در قانون اساسی و ساختار قانونی ماست که از روسای جمهور اپوزیسیون یا شبه اپوزیسیون می‌سازد؟ یا این امر به خصلت‌های اخلاقی و سیاسی برگزیدگان این منصب یا ناپختگی‌های سیاسی برمی گردد؟ آیا پس از گذشت بیش از سی سال نباید به این پرسش واضح پاسخ دهیم؟

خاطره خواندنی بشارتی از پیش بینی امام(ره) در باره سرنوشت انقلاب

این ها چه می گویند، پیروزی ما را خدا تضمین کرده است. ما موفق می شویم، در اینجا حکومت اسلامی تشکیل می دهیم و پرچم را به صاحب پرچم می سپاریم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.