صد مربی سرود کشوری آموزش می‌بینند

دومین دوره آموزشی مربیان سرود سراسر کشور، توسط خانه سرود انقلاب اسلامی وابسته به سازمان هنری رسانه‌ای اوج از ۲۹ دی‌‎ماه در موسسه آموزش عالی محمدشهر کرج برگزار می‌شود.

نعمت‌الله سعیدی

گلریز از اسطوره‌های سرود انقلابی است

سبزواری در خاطراتش می گوید، انگار چند روز مانده به عملیات بین المقدس و آزادی خرمشهر ما همه چیز را حدس زده بودیم. تصمیم گرفتیم یک سرود حماسی برای پیروزی های رزمندگان بسازیم. من به سرعت شعرش را گفتم و به آهنگساز دادم. چند روز بیشتر طول نکشید که کار توسط گلریز خوانده شد.

فیلم: موشک شهاب در اردوی دانش اموزی

فیلم توسط بچه‌های دوم دبیرستان علامه حلی تهران ساخته‌ شده است و روایتی از اردوی جنوب و راهیان نورشان می‌باشد. دانش‌آموزان مانند دیگر اردوهای دانش اموزی و نوجوانانه در طول سفر سرودی ساخته‌ و می‌خوانند.

جای خالی سرودهای ایرانی اسلامی در ورزش

مدیر خانه سرود انقلاب اسلامی از کم توجهی نهادهای آموزشی و پرورشی در مشارکت ساخت قطعه های موسیقایی متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی در مدارس و ورزش های همگانی انتقاد کرد.

انتشار اولین فراخوان سرود «بانگ انقلاب»

نخستین فراخوان سرود «بانگ انقلاب» با محوریت پیام تاریخی حضرت امام (ره) منتشر شد.

سرود از مدارس رفت و پاپ جای آن را گرفت

چهاردهمین قسمت برنامه راز، به بحث در مورد نقش موسیقی در پیشبرد آرمان‌های انقلاب اختصاص داشت.

ما به انگیزه و عشق مربیان سرود ایمان داریم

درکنار آموزش می توانیم منابع خوب و دسته اول را هم معرفی کنیم و این ها کارهای کمی نیست. درعین حال می توانیم به آموزش های غیرحضوری در برخی از مباحث بیاندیشیم و بسترهای کلاسهای دوره ای را فراهم کنیم. علاوه بر این ما به توان، پشتکار، انگیزه و عشق والای مربیان برای یادگیری، ایمان داریم.

گفتگویی با تنظیم‌کننده سرود «ایستاده‌ایم»

تنظیم‌کننده سرود «ایستاده‌ایم» با بیان اینکه این اثر یک ترکیب یا به اصطلاح یک فیوژن بود، گفت: جای نوعی از سرودها و کلیپ‌های انقلابی در فضای فرهنگی کشور خالی است.

برگزاری نخستین دوره آموزش مربیان سرود

در این دوره که به همت خانه سرود انقلاب اسلامی برگزار می شود، اساتیدی چون مصطفی کمال پورتراب، شهرام مظلومی، رازمیک اوحانیان، مهدی شمس نیکنام و هادی آرزم حضور خواهند داشت.

قره‌باغی برای مسافران پرواز 655 خواند

در این سرود، طنین صدای استاد اسفندیار قره باغی را بار دیگر خواهیم شنید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.