ثبت نام از افراد فاقد بیمه از طریق اینترنت

سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی از آغازثبت نام از افراد فاقد بیمه از طریق سایت سازمان بیمه سلامت به آدرس www.bimehsalamat.ir از اول اردیبهشت خبر داد.

آمارهایی که نشان نمی‌دهد یارانه چه کسانی باید قطع شود

تنها 16 درصد مردم ایران در خانه هایشان اینترنت دارند. این آمارها نشان می دهد بخش اصلی اتصال به اینترنت در ایران از طریق ادارات صورت می گیرد.

درآمد زنان باید در درآمد خانوار لحاظ شود؟

من با روش کار ندارم؛ روش‌هایی مانند اینکه خانوار‌ها درآمد خود را در قلک بریزند، حساب مشترک باز ‌کنند و یا یکجا جمع کرده و با هم خرج می‌کنند، به خود افراد بستگی دارد. ما این گونه نگاه می‌کنیم که اطلاعات درآمد افراد باید افشا شود.

بررسی حساب‌ بانکی مردم در پرداخت یارانه‌ها

معاون برنامه‌ریزی سازمان هدفمندی یارانه‌ها با بیان اینکه حساب‌های بانکی یکی از پایگاه‌های اطلاعاتی سازمان برای راستی آزمایی است، از ممنوعیت دو گروه برای ثبت نام دریافت یارانه نقدی خبر داد.

پرداخت یارانه براساس مجموع درآمد خانوار است

مدیر دفتر امور بانک سازمان هدفمندی یارانه‌ها با اشاره به جزئیات معیارهای مشمولان دریافت یارانه گفت:‌ پرداخت یارانه براساس مجموع درآمد خانوار خواهد بود.

یارانه بگیران چگونه جریمه و حذف می‌شوند؟

دولت در مصوبه‌ای 7 ماده‌ای، منابع و مصارف حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال 93 را تعیین کرد. برهمین اساس، قیمت بنزین، گازوئیل و سی.ان.جی هم در دولت نهایی شد و به نظر می‌رسد تا دو هفته آینده قیمت این حامل‌ها نیز با نرخ جدید عرضه خواهد شد.

سبد کالایی، توأم با تناقض‌گویی و استعفا

حسن يونس سينكي، معاون بازرگاني داخلي وزارت صنعت، معدن و تجارت كه به نوعي مسئول اصلي اجراي اين طرح در دولت است استعفاي خود را به وزير صنعت، معدن و تجارت تقديم كرد. پيگيري مهر حكايت از اين دارد كه وي پس از استعفا ديگر در دفتر كار خود در معاونت بازرگاني داخلي وزارت صنعت، معدن و تجارت حاضر نشده