سرکوب تظاهرات روز قدس در بحرین

مردم بحرین به رغم خفقان سیاسی شدید و ممنوعیت و سرکوب تظاهرات، به نشانه حمایت از آرمان فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، در روز جهانی قدس تظاهرات کردند.

سکوت غرب در قبال خشونت ریاض و منامه

آن‌ها (دولتمردان غربی) به عربستان سعودی می‌روند تا سلاح‌هایشان را بفروشند، قرارداد امضا کنند. آن‌ها نگران موارد نقض حقوق بشر در عربستان نیستند چه رسد به بحرین. بنابراین، درحقیقت این مساله در دستور کار آن‌ها قرار ندارد.

اذعان پاکستان به اعزام نیرو به بحرین

حزب حاکم پاکستان به اعزام نیروی نظامی به بحرین اذعان کرد

انتقاد فعالان عربستانی از آل‌سعود

مقام‌های امنیتی سعودی روز جمعه (۲۲ فروردین، ۱۱ آوریل) اعلام کردند دست‌کم ۱۰ نفر هفته گذشته به علت طرح سخنان ضد دولتی در تصاویر ویدئویی که در یوتیوب منتشر شد دستگیر شدند.

حکم بازداشت دو کودک بحرینی تمدید شد

ده ها کودک بحرینی به بهانه های سیاسی و مخالفت با رژیم آل خلیفه با مجازات زندان مواجهند.

درباره بحرین هم مثل اوکراین موضع بگیرید

دبیرکل جمعیت وفاق ملی بحرین از جامعه بین المللی خواست تا برخوردهای گزینشی و دوگانه را در قبال مسائل جهانی کنار گذاشته و همان رویکردی را که درقبال اوکراین اتخاذ کردند، درقبال بحرین نیز دنبال کنند.

سركوب خانه ‌به خانه مردم بحرين

یکی از شیوه‌های نظام بحرین برای ایجاد وحشت بین جوانان انقلابی حمله شبانه و همراه با خشونت به منازل شهروندان است. در همین رابطه نیروهای امنیتی مانع از ادای نماز مردم در محل مسجد «البرغی» واقع در منطقه عالی این کشور شدند. مسجد البرغی پیش‌تر به همراه ۳۷ مسجد دیگر به دست نیروهای نظام تخریب شده بود.

جنبش وال استریت و «دولت پلیسی» آمریکا

امروز در آمریکا افرادی با عنوان « اهل حقیقت» ( the truthrs ) پیدا شده‌اند که هر روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود. آنها توضیحات رسمی و دولتی را ، از جمله در مورد ۱۱سپتامبر و حوادث تروریستی داخل امریکا ، باور نداشته، نسبت به حکومت بی اعتماد بوده و به دنبال حقیقت هستند.

قدردانی خانم وزیر از ارتش سرکوبگر بحرین !

وزیر مشاور در امور رسانه ها و سخنگوی دولت بحرین از آنچه که برخورد توام با خویشتنداری نیروهای پلیس و امنیتی با تظاهرکنندگان این کشور نامید ، قدردانی کرد.

نقش انگليس در سرکوب انقلابهای عربی

روزنامه انگليسي تايمز در گزارشی از افزايش صادرات اسلحه از انگليس به کشورهاي عربي، براي سرکوب اعتراض هاي مردمي دراين کشورها پرده برداشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.