نقش رسانه ملی در رواج بی‌حجابی منهای بی‌غیرتی

کارکرد چنین پاکسازی توسط تلویزیون چیزی جز نشان دادن این امر به مخاطب نیست که می شود (تاکید می کنم می شود) زن بدون پوشش اسلامی در جامعه و در شغل‌های نامناسب حضور داشته باشد، محدودیتی در برقراری رابطه با نامحرم نداشته باشد و هیچ رخداد خلاف عرف و شرعی هم رخ ندهد!

سریال الف ویژه با کارنامه‌ای عجیب

قرار است یک سریال الف ویژه با هزینه بسیار زیاد آن هم در دوران بی پولی تلویزیون به شخصی سپرده شود که اغلب آثارش یا توقیف شده و یا مورد اعتراض قرار گرفته و بازبینی شده است.

عکس زیبا سریال دودکش

دودکش، نمایی واقعی از زندگی اجتماعی خانواده ایرانی

ترسيم درست جايگاه زن بعنوان سنگ صبور و مدير داخلي منزل، همراه و همكار و دلسوز مرد كه مهمترين ويژگي دوست داشتني اش حفظ احترام شوهر درهرشرايطي است. جز جر و بحث هاي عادي كه بين اين زن و شوهر مي بينيم، هيچ كجا بي احترامي و سرپيچي ازنظر شوهر دررفتار اين زن ديده نمي شود. ضمن اينكه زن دريك پيوند خانوادگي ديگر، دلسوزو مهربان برادرش نيز هست.

سریال‎های رمضان۹۲ مشخص شدند

معاون سیما تکلیف پخش سریال‌های رمضانی ۹۲ را با نام بردن از سه مجموعه تلویزیونی دودکش، خروس و مادرانه به ترتیب در شبکه‌های اول تا سوم سیما مشخص کرد.

عظیم‌ترین سریال دنیا در ایران ساخته می‌شود

سلحشور پیش از این در مورد سریال حضرت موسی(ع) گفته بود: این سریال عظیم‌ترین اثری است که تا به حال تاریخ دنیا به خود دیده است و خیلی فراتر از توان ماست البته از لحاظ تکنیکی هم باید خود را بالا بکشیم که نیاز به بودجه دارد. باید ببینیم مسئولین ذیربط برای این کار وقت می‌گذارند یا خیر.

نقد سازمان منافقین در قاب یک سریال

جلیل سامان در آستانه پخش سریال تازه‌اش با عنوان «پروانه» عنوان کرد که زندگی ما از سیاست جدا نیست و از این منظر سریال وی نیز می‌تواند سیاسی محسوب شود.

زبان فارسی از آی‌فیلم حذف می‌شود

شبکه‌های آی‌فیلم، تماشا و نمایش هرکدام مأموریت‌های جداگانه‌ای دارند و قرار نیست با هم موازی کاری داشته باشند.

بازگشت خواننده‌های قبل از انقلاب به تلویزیون

سازندگان یک سریال تلویزیونی به دنبال بازیگرانی برای ایفای نقش‌ خوانندگان دههٔ ۱۳۵۰ ایران هستند.

با ولنگاری هم می‌توان شهید شد

چه انتخاب قشنگ و بدون زحمتی! یعنی با ولنگاری هم می‌توان شهید شد؟! می‌توان جاودانه شد؟! پس رسیدن به شهادت این قدرها هم سخت نیست. دین‌مداری لازم ندارد. کافی است عضو «خانه همدلان‌ باشی و دلت پاک باشد.

کاهش سریال‌های محرم؛ بردن مردم به تکایا یا بی‌برنامگی؟!

در حالی در محرم امسال سریال‌های تلویزیونی حجم کمتری را در جدول پخش شبکه‌ها به خود اختصاص می‌دهند که همواره ساختار نمایشی در مناسبت‌ها و خصوصا ایامی مثل محرم و رمضان، از پرمخاطب‌ترین قالب‌های برنامه‌سازی بوده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.