پخش سریال سرزمین کهن از سرگرفته می‌شود

شبکه سه و تیم سازنده جلساتی درباره «سرزمین کهن» برگزار می‌کنند تا درباره اصلاحاتی که باید روی سریال انجام شود به جمع بندی برسند. چون فاز یک سریال آماده است و فاز دو آن نیز باید نهایی شود تا با انجام کارها پس از اینکه فیلمنامه فاز سه تصویب شد گروه برای تصویربرداری فاز سه اقدام کنند.

عکس: اظهار ارادت ضرغامی به بختیاری‌ها

دیروز رییس سازمان صدا و سیما به صورت غیر منتظره برای دلجویی از مردم بختیاری که پس از پخش قسمت هائی از سریال «سرزمین کهن» و برخی از دیالوگ های آن دلگیر و معترض شده بودند، به مسجدسلیمان سفر کرد و بلاواسطه و مستقیم پای سخنان شهروندان بختیاری مسجدسلیمان نشست. مردم مسجدسلیمان نیز که از این حرکت ضرغامی خوشحال و راضی بودند «لباس چوقای بختیاری» را به نشانه احترام و تقدیر بر تن او کردند.

عذرخواهی کمال تبریزی از بختیاری‌ها

احترام به همه اقوام شریف و متدین کشور از اصول انکار ناپذیر است؛ قصد بی‌احترامی به ساحت مردم شریف بختیاری را نداشته‌ایم. چنانچه پخش قسمت‌های اولیه موجب رنجش هموطنان عزیز بختیاری شده؛ عذرخواهی خود را اعلام می‌کنیم

«بی پولی تلویزیون» سریال ها را تعطیل کرد

سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی و محصول شبکه سه و «چمدان» به کارگردانی خسرو ملکان و محصول شبکه یک دو سریالی هستند که بی‌پولی آن‌ها را زمین گیر کرده است.