دندون طلا کهنه نشده است

کارگردان مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» گفت: برای تولید این سریال 8 سال وقت گذاشتم اما هنوز نظر واقعی مردم را درباره مختارنامه نمی دانم.

از بازیگر شهید «مختارنامه» چه می‌دانید؟

تهیه‌کننده مجموعه تاریخی «مختارنامه» درباره به شهادت رسیدن یکی از بازیگران این مجموعه گفت: حبیب جنت مکان در مجموعه «مختارنامه» جزو نیروهای مکمل بود و در بخش‌های مختلفی از جمله عضو گروه شبث،‌ یاران ابراهیم (پسر مالک اشتر) و همچنین شیوخ دارالاماره ایفای نقش کرد.

حوزه هنری باید وارد خود انتقادی شود

یک پژوهشگر تاریخ معاصر گفت: به نظر می‌رسد حوزه هنری ابتدا باید وارد یک جریان خود انتقادی شود و فراز و فرودش در عرصه سینما را واکاوی کند. چنین جسارتی از حوزه سراغ و انتظار است.

انتشار قسمت حذف شده مختارنامه از حضرت ابالفضل(ع) در فضای مجازی

قسمت های از سریال مختار نامه که بدلیل نشان دادن چهره حضرت ابالفضل (ع) در پی مخالفت علما از سریال حذف شده بود، در فجای مجازی به صورت غیر مجاز منتشر شد.

مختارنامه ممنوع شد!

اقبال مردمی از سریال‌های ایرانی ماندگاری همچون «مختارنامه»، «یوسف پیامبر» و امثال آن‌ها در کشور آذربایجان، فقط از دریچه شبکه سحر رخ خواهد داد.

مختار کجايی که دارالاماره خراب شد!

چندي قبل در حاشيه‌ي مراسم تجليل از عوامل مجموعه تلويزيوني «مختارنامه» در تالار دانشگاه علوم پزشكي تهران، رضا استادي مدير روابط عمومي «مختارنامه» از خراب شدن ناگهاني دكورهاي اين سريال خبر داد و گفت: محمود فلاح تهيه‌كننده برنامه هم‌اكنون براي مذاكراتي در احمدآباد مستوفي است تا شايد از سرنوشت غم‌انگيز اين دكورها يعني خراب شدن توسط بلدزر جلوگيري شود.

دست کوتاه سریال‌های وطنی و نخیل بازار جشنواره کن

خبر عرضه سریال «مختارنامه» در بازار جشنواره بین‌المللی کن چند روزی است نقل محفل اهالی تلویزیون و منتقدان است. خیلی‌ها اعتقاد دارند این کار از اساس اشتباه است، چرا که از نظر سریال‌سازی چندان حرف خاصی در جهان برای زدن نداریم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.