جزئیات سریال های تلویزیون در ماه رمضان

تلویزیون به روال و سنت هر ساله خود سفره رنگارنگی از سریال های مختلف برای ماه مبارک رمضان پهن کرده است. از سریال های شاد و مفرح تا ملودرام های خانوادگی و خارجی در این بساط چیده شده است که می توان به پایتخت 4، گاهی به پشت سر نگاه کن، دردسرهای عظیم 2، فراموشی، نیاز، خاک و نمک، باب المراد، تنهایی لیلا و امام علی(ع) اشاره کرد.

اهمیت دیده شدن ‌همه طیف‌ها در رسانه

صداوسیمای جمهوری اسلامی حالا پس از سی و پنج سال، باید قادر باشد قهرمانانی از «طیف»‌های ایده‌آل خود به مردم ارائه کند؛ به جای آنکه طیف‌های مخالف خود را نقد نماید. سرنوشت سریال‌های سال‌های اخیر به خوبی نشان می‌دهد که مردم به همان میزان از دیدن یک کراواتی پدرسوخته و یک فرد شش تیغه‌ی خلافکار در سریال‌ها خسته شده‌اند که به دیدن یک قهرمان فعال اجتماعی نیازمندند.

«پرده‌نشین» هاشمی بود یا روحانی؟

سبحانی نیا همچنین با رد شباهت شهیدی به آیت الله هاشمی گفت: «من شباهتی بین نقش شهیدی با شخصیت آقای هاشمی ندیدم و اتفاقا به نظرم این نقش شباهت زیادی به آیت الله یزدی داشت.»

«پرده نشين» سريال معيارهاست

اين شبها مخاطب ايراني تلوزيون داستاني را دنبال ميكند كه آسيب هايي از جامعه ما را از سر حكمت به نقد كشيده است. داستاني از روابط خانوادگي، تربيت، خاندان روحانيون، فساد اقتصادي، آقازاده ها، معماري خانه ها، كشاورزي و آسيب هاي آن، دنيازدگي و آخرت گرايي تا منبر و روضه سيدالشهدا عليه السلام كه من همه را سبك زندگي اسلامي_ايراني ميدانم، في الجمله دست به هم داده اند تا چند ده ميليون ايراني را پاي تماشاي خود بكشانند…

تیتراژ سریال«پرده‌نشین»با صدای علیرضاقربانی

تیتراژ سریال «پرده‌نشین» آخرین همکاری علیرضا قربانی با یک مجموعه تلوزیونی است که این شب‌ها در حال پخش از شبکه یک است. محمد علی بهمنی شعر این قطعه را سروده و مهیار علیزاده آن را آهنگسازی کرده است.

روحانیون «پرده‌نشین» چه کسانی هستند

پخش سریال تلویزیونی «پرده‌نشین» به کارگردانی «بهروز شعیبی» از فردا در شبکه یک سیما آغاز می‌شود.

علیرضا قربانی خواننده تیتراژ«پرده نشین»شد

«علیرضا قربانی» خواننده تیتراژ مجموعه تلویزیونی «پرده نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی شد.