فرج‌الله سلحشور،یوسف‌پیامبر خود را تقدیم کرد

در پی موج تقدیم از حاج صادق آهنگران، فرج الله سلحشور، سریال و کتاب یوسف پیامبر را طی نامه ای به حاج صادق آهنگران تقدیم کرد.

سلحشور: بازی تمام شد، من تبرئه شدم

این کارگردان سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه دادگاه تجدید نظر، حکم به برائت او داده است، گفت که بالاخره بازی ناجوانمردانه و غیرمنصفانه که علیه‌ او به راه افتاده بود، به پایان رسید.

پناهیان: فیلم‌های دفاع مقدس با فضای اصلی فاصله دارد

باید به موضوع شهادت به صورت عقلایی نگاه کرد که فردی تیزهوش از یک فرصت الهی بهترین بهره را برده است و فرزندان شهدا نیز باید دعا کنند که آنها نیز شهید شوند برخی از جانبازان امروز از شهدا دارای اجر بالاتری هستند و آنها خود یک زیارتگاه زنده‌اند و روایت است که در قیامت کسی که زخمی بر بدن نداشته باشد دچار حقارت خواهد شد.

مدیر فرهنگی هم از چین بیاورید

هر جا که نگاه کنی ردی از این چشم بادامی ها در زندگی روزمره می بینیم، کامپیوتر ها و لوازم برقی که کلهم ژاپنی اند، تلویزیون هم که قبلا هفته ای یکبار سریال کره ای پخش می کرد اکنون هرشب چشم بادامی نشان می دهد، مابقی چیز ها هم که کمپلت چینی است، ما اعتراضی نداریم، فقط خواهشا چند مدیر فرهنگی چشم بادامی هم وارد کنید.

سلحشور:‌ کارشناس مذهبی را تحقیر می‌کنند

می دانید این ثریا و سریال های دیگر سیما، اصلاً سناریو اش تکمیل نشده جلوی دوربین می رود؟ خب معلوم است که دست اندکاران آن سریال ها، چون بر اساس تربیت غیر پرورش پیدا کرده اند، قطعاً آن چیزی را که دلشان می خواهد می سازند و سناریو را تغییر می دهند…در صدا و سیما شما اگر به یک کارگردان بگویید بیا این محقق، این متخصص، این مشاور، می گوید من خودم کلی مشاورم! من شأنم بالاتر از آن است که یک مشاور بیاید به من بگوید که تو چه کار کن.

خانه سینما از فیلمسازان سیاه‌نما برای خارج حمایت می‌کند

استاد فرج‌الله سلحشور گفت: من طرحی دارم که از طریق تعریف مبانی اسلامی برای نیرو، می‌توان فیلمسازی اسلامی را به جامعه معرفی کرد. چرا فیلمسازانی باید آب به آسیاب دشمن بریزد و خانه سینما پشت این افراد باشد؟ افرادی که فکر و ذکرشان تولید آثاری برای خارج از کشور با ماهیت سیاه نمایی است.

«اصحاب اخدود» برای پخش در سیما تولید می شود

فرج‌الله سلحشور گفت: سریال «اصحاب اُخدود» را بر پایه قصه قرآنی آن که بیان‌گر یک هولوکاست عظیم روی داده در تاریخ است، کارگردانی می‌کنم.

مسئولان فرهنگی در برابر ابتذال سینما تسلیم شده‌اند

فرج‌الله سلحشور با انتقاد نسبت به زمان اکران «یوسف پیامبر» تاکید می‌کند مسئولان فرهنگی جمهوری اسلامی در برابر ابتذال موجود در سینما و تهاجم فرهنگی کشور تسلیم شده و شکست را قبول کرده‌اند.

سلحشور: هزار ميليارد اختصاصي دولت به فرهنگ متعلق به گلزارها و هديه‌ تهراني‌هاست

فرج الله سلحشور:شاید مسئولان کشور برای شکم‌های گرسنه، پاهای ترک خورده و خانه‌های ویران گریه کرده باشند اما برای افرادی که به دنبال شیطان‌پرستی و کارهای کثیف هستند، هیچ کس کاری انجام نداده است.

«یوسف پیامبر» روی پرده سینما

فيلم سينمايي «يوسف پيامبر» به كارگرداني فرج‌الله سلحشور به تازگي موفق به دريافت پروانه نمايش از اداره كل نظارت و ارزشيابي شد و در ايام ماه مبارك رمضان به نمايش درخواهد آمد