همراه برجام چه چیزهایی را از دست دادیم؟

چرا رژیم صهیونیستی، امارات و سعودی ها جرأت اظهارات ضدایرانی پیدا کردند

کلیپ/ انیمیشن کودک یمنی

پیش‌کش به کودکان یمنی که قربانی تجاوزگری رژیمهای مرتجع عربی با حمایت سیاسی، مالی و تسلیحاتی استکبار جهانی شده‌اند

اجلاس آتی اتحادیه عرب در تل آویو

ارتشهای غربی وارد بغداد شدند. به غزه و لبنان جنگ تحمیل شد. سودان تجزیه شد. ارتش اتیوپی با عنوان “ارتش ابرهه حبشی” وارد سومالی شد و ارتش فرانسه مالی را به اشغال خود در آورد. سعودی صعده یمن را نابود کرد و زین العابدین وعلی عبدالله صالح را فراری داد. امیر قطر استعفا داد و سوریه در خون خود غرق شد…

توجیه رسانه سعودی برای متهم‌کردن حزب‌الله

یک روزنامه سعودی همسو با ادعاهای غرب و لابی صهیونیستی اعلام کرد، اتهام دست داشتن حزب الله لبنان در انفجار بلغارستان، تحت فشارهای خارجی مطرح نشده است!

بیانیه 475 شخصیت عربستان، علیه رژیم سعودی

در پايان اين بيانيه شخصيت هاي شرق عربستان بر اطلاع رساني شفاف خواسته هاي مردم به نهادهاي رسمي تاكيد و اعلام شده است : اين روند بايد به نتايجي ملموس و واقعي براي مردم عربستان ختم شود.

اصلاحات سياسی تنها راه نجات عربستان است

فعالان در عربستان سعودي خواستار ايجاد جنبش اصلاح سياسي شده‌اند تا از بروز بحران جدي در داخل کشور ممانعت به عمل بياورند.

خطر کدامیک برای عربستان بیشتر است: «تحریم حج» یا «حضور فعال شیعیان»؟

بر كسي پوشيده نيست كه فرصت حج؛ چه عمره و چه تمتع فرصتي گران‌بهاست براي تبليغ آن‌چه شيعه مي‌گويد و آن‌چه اين روزها بر سر شيعه مي‌آيد. اين را در پيام‌هاي هر ساله مقام معظم رهبري و پيش‌تر در پيام‌هاي رهبر كبير انقلاب ديده‌ايم.

از مسجدالحرام تا ورزشگاه آزادی فاصله ای نیست!

آنگاه که در کنار خانه خدا ماموران وهابی سعودی به جرم دعا برای مسلمانان بحرین و لیبی و یمن و فریاد الموت لامریکا و الموت لاسرائیل بازداشتم کردند و با دستبند و پابند به مخفرالشرطه انتقالم دادند، بازجویی کردند، توهین نمودند، انگشت نگاری و چهره نگاری کردند، نمونه ی خونم را برداشتند و … آنقدر برایم سخت نبود که دیروز برخورد وحشیانة ماموران نیروی انتظامی را با دانشجویان انقلابی و فرزندان حضرت روح الله سلام الله علیه دیدم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.