روایت ضرغامی از لابی وحید حقانیان برای ریاست سعیدرضا عاملی

در حالی که رهبر معظم انقلاب مسئولیت بررسی صلاحیت نامزد دبیری شورای عالی انقلاب فرهنگی را مشخصا بر عهده نظر کارشناسی اعضای این شورا گذارده بودند، متاسفانه، در جلسه دیشب مکرراً به صورت علنی و غیرعلنی از تماس‌های آقای وحید حقانیان به منظور رأی مثبت به این نامزد محترم سخن به میان آمد

تخلف در انتخاب سعیدرضا عاملی به عنوان دبیر شورای انقلاب فرهنگی/ عاملی با فشار لاریجانی و روحانی دبیر شد!

حسینعلی شهریاری، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، با اشاره به جلسه شب گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی و انتخاب عاملی به‌عنوان گزینه دبیری این شورا، گفت: این انتخاب در چارچوب آئین‌نامه شورای عالی انقلاب فرهنگی نبود. این نقد که در جلسه شب گذشته آئین‌نامه اجرا نشده، کاملاً درست است.

نامه مهم ۱۷ اندیشمند ایرانی به رئیس ‌جمهور مصر

به‌طور حتم اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را در اختیار دولت و ملت شریف و مسلمان مصر قرار دهند و بر این باورند که در سایه إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَةٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ (الحجرات – ۱۰)، ظرفیت‌های بزرگی در جهان اسلام وجود دارد که می‌تواند منشاء نجات، صلاح و سعادت جهان شود.

رسانه باید محلی برای حل معضلات اجتماعی باشد

سعیدرضا عاملی: رسانه‌ نبايد به فساد اجتماعی دامن زده و درنتيجه موجب پديدآمدن اضطراب اجتماعی شود بلكه بايد جايگاهی برای ارائه و اشاعه راهكارهای مقابله با اين امور باشد. فلسفه وجودی رسانه بايد حركت در جهت عدالت و ايجاد سلامت اجتماعی باشد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.