پیروزی حزب‌الله لبنان در قاب مستند +فیلم

جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه مردم لبنان یکی از اتفاقات چندسال اخیر است که مورد توجه تعدادی از فیلمسازان انقلاب قرار گرفته است و از جنبه های مختلفی به این رویداد پرداخته‌اند.. از نگاه تاریخی گرفته تا بررسی مسائل نظامی، از بررسی دلایل شکل گیری جنگ تا بررسی استفاده از سلاح های کشنده و نامتعارف توسط رژیم صهیونیستی.

سریال سعید ابوطالب درباره ترور رهبران حزب‌الله

سعید ابوطالب که سال آینده سریال جاسوسی-پلیسی «بیروت شمال شرق» را درباره ترور رهبران حزب‌الله توسط رژیم صهیونیستی جلوی دوربین می‌برد، از همکاری با هنرمندان لبنانی در این اثر خبر داد.

آزاده‌ نامداری ملاقلی‌پور و ابوطالب در جشنواره‌عمار

«آزاده نامداری»، مجری تلویزیون به همراه «فرزند زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور» با تولید مستندهایی به طور مشترک و همچنین پروژه‌های جداگانه در جشنواره عمار امسال حاضر خواهند بود/ سعید ابوطالب با مستند «۱۲ تموز» و محمدرضا عباسیان با «نرمین تولیچ» در این جشنواره حاضر هستند.

ابوطالب برترین مستندهای جهان را تحلیل می‌کند

محمد مهدی فرودگاهی تهیه‌کننده و کارگردان «مستند برتر» در این‌باره گفت: این برنامه در 26 قسمت 80 دقیقه‌ای با موضوع نمایش و تحلیل مستندهای سینمایی برتر جهان و برگزیده جشنواره‌های معتبر خارجی به زودی از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

اقتصاد مقاومتی در جشنواره فیلم دانشجویی

محمود اربابی، دبیر این جشنواره گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور و بر اساس دیدگاه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی، در جشنواره امسال تصمیم گرفتیم تا موضوع بیداری و مقاومت اسلامی را به بخش بین الملل جشنواره بیفزاییم.

قانون گریزی یعنی دیکتاتوری

حامی میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم با بیان اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب تمام احزاب، جرایان ها و نامزدهاست، تصریح کرد: همگی باید به قانونی که اصرار به اجرای آن داشتیم و داریم، تن بدهیم.