فیلم‌سازی که از فیلم خودش تاثیر نگیرد سراغ شغل دیگری برود

نویسنده کتاب پرفروش «خاک‌های نرم کوشک» گفت: فیلم‌ساز و هنرمند قبل از آن‌که بخواهد به تولید اثری درباره برخی موضوعات مثل نماز، شهید و موضوعات دینی اقدام کند، خودش باید نسبت به چنین موضوعاتی تقید و التزام داشته باشد و اگر فیلم‌سازی از فیلم خودش تاثیر نپذیرد نباید سراغ این کار برود.

بازار کاغذ داخلی باید از انحصار خارج شود

مدیر انتشارات ملک‌اعظم گفت: افزایش کیفیت کاغذهای داخلی فرمول پیچیده‌ای ندارد و قطعا اگر اراده شود می‌توان این مهم را محقق کرد

اندک فرهنگ باقی‌مانده از انقلاب در حال نابودی است

اگر شما واقعا وزارت فرهنگ با پسوند اسلام هستید و از متن انقلاب برآمده اید توضیح دهید دلیل اهمیت دادن به این نویسندگان و این کتاب ها، چیست و ربط اینها به انقلاب اسلامی، عنوانی که شما از آن بیرون آمده اید چیست؟

«چشم‌های خردلی»؛ چیزی بین بودن و شدن

پشت جلد کتاب به نقل از سعید عاکف نوشته شده است: «بهترین کتابی که تاکنون خوانده‌ای، چیست؟ در پاسخ به این سوال، باره‌ها گفته‌ام: بهترین و معنوی‌ترین و تأثیرگذارترین کتاب‌هایی که تاکنون خوانده‌ام -بسیاری از آنها – هنوز چاپ نشده‌اند! کتاب «چشم های خردلی» یکی از آن «بسیار»هاست».

به جای فیلم های آبکی، فیلمی از شهدای جنگ 33 روزه درست کنید

به یکی از مسئولان صدا و سیما گفتم که به جای فیلم های آبکی، فیلمی از شهدای جنگ 33 روزه درست کنید که در جواب گفت مردم این اتفاقات را باور نمی کنند.

رسماً گفتند معاون سيما مخالف پوشش جشنواره است

منشأ اين بي توجهي در اين مساله است كه اساساً اولويت‌هاي صداوسيما با اولويت‌هاي جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي متفاوت است و مديران این سازمان، دغدغه‌هاي بسيار متفاوتي با عموم مردم انقلابي و متدين دارند.

«خاک‌های نرم کوشک» رکورد زد؛ چاپ صد و پانزدهم

نکته جالبی که در مورد چاپ صد و پانزدهم این کتاب به نیکی می‌توان به آن اشاره کرد، انتشار آن از سوی ناشری خصوصی است که این خود در مقایسه با برخی انتشارات دیگر که سرمایه و تبلیغات بسیاری را دارا هستند، بسیار جای شگفتی و البته تقدیر دارد؛ نکته‌ای که حتی با نوشته “بدون هیچ‌گونه حمایت رسانه‌ای” بر روی کتاب نیز، این امر را تداعی می‌‌شود.

چک سفید امضا برای شهید شوشتری

چون در عمليات مرصاد، سردار شوشتري يکي از فرماندهاني بود که در جمع و جور کردن اين قائله نقش محوري و کليدي ايفا کرد، امام به او و يکي ديگر از فرماندهان پيام داده بود که اگر با توکل بر خدا، مانع پيشروي منافقين شوند، آنها را در عالم ديگر شفاعت خواهد کرد… قدر شوشتري‌هايي را که هنوز بين ما هستند و در دنياي پست و حقير ما دارند زندگي مي‌کنند، بدانيد

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.