کلیپ تصویری/حاج سعید قاسمی خطاب به روحانی: چندتا خونه برای مستضعفین ساختی؟

بخاطر کثافتکاری سیاسی ات اومدی مسکن مهر رو تخریب کردی / چندتا خونه برای مستضعفین ساختی؟

چرا امامی که تا ۱۵ روز قبل می‌گفت بجنگید، قطعنامه را پذیرفت؟!

شب قبل از عملیات همت بالای سر یگان اطلاعات عملیات شروع به صحبت کرد. وقتی خونش جوش می‌آمد، روی پنجه‌های پایش می‌ایستاد؛ «بچه‌ها بجنگید، اگر نجنگید عنان‌ ما را این سازمان‌ مللی‌های جاسوس دست می‌گیرند. در این ممکلت رژه می‌روند. مدارک و اسنادتان را می‌برند و هیچ‌کاری نمی‌توانید بکنید.»

نماهنگ: فرسنگ‌ها فاصله با حضرت روح الله

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه ما می‌توانیم شیر نفت و گاز را به روی دشمنان ببندیم و آنها را تحریم ‌کنیم، عنوان کرد: برکت جنگ هم این کلمه بود، ما می‌توانیم اما آنها در تلویزیون گفتند، قیام حسینی جواب نمی‌دهد و صلح حسنی را باید دنبال کرد.

نفوذ داعش فرهنگی در نهاد‌های فرهنگی

امروز تیتر برخی روزنامه‌ها را نگاه کنید، کودتاگران،فراری‌ها و … در تیتر هستند و کسانی که وام گرفته بودند تا نظام را در 88 ساقط کنند دیده می‌شوند. امروز همه از بی پولی می‌نالند اما این‌ها این پول‌ها را از کجا آورده‌اند؟ فتنه 68، فتنه 78، فتنه 88 و فتنه بعد آیا یک دهه بعد اتفاق می‌افتد؟ یعنی 98 باید منتظر بود یا اینکه زودتر اتفاق می‌افتد؟ سرمداران و علمداران آن چه کسانی هستند؟ داخلی هستند یا خارجی یا اینکه توامان با هم هستند؟ آیا ما قلب فتنه 88 را در آوردیم؟ این سوال را از همه بپرسید پاسخ خواهند داد که قلب فتنه را در 88 در نیاوردیم.

برگزاری‌همایش‌ دو قرن مقاومت‌‌برابر‌ استعمار

همایش بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار در محل گورستان متجاوزین انگلیسی برگزار می‌گردد.

با ظرفیت هیأت‌ها می‌توان اقدامات فراکشوری انجام داد

داعش سماجت دارد برنامه‌های تخریبی خود را گسترش دهد و با وجود اینکه در سال‌های مختلف آموزه‌های ارزشی انقلابی در مدارس تدریس نشده است هنوز انقلاب اسلامی پایدار است.

می‌خواهند شکست دیپلماسی لبخند را بر گردن رهبری بیندازند

در اشاعه تفکر امام موفق نبودیم. اما گدازه های این آتش فشان به طور طبیعی منتشر شده است. به همین دلیل در صحرای آفریقا به عشق امام اسم فرزندش را روح الله می گذارد. یا یک پاکستانی اسم فرزندانش را بهشتی و مطهری می گذارد.

کربلای امروز با روایت‌گری حاج‌سعید قاسمی

مزمان با فرارسیدن پنجم صفر، سالروز شهادت دُردانه حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، حضرت رقیه (س)، مراسم روایتگری و عزاداری در شامگاه روز جمعه 7 آذر 1393 در مسجد امام موسی بن جعفر(ع) برگزار می گردد.

سعید قاسمی به دادگاه انقلاب رفت

دقایقی پیش سعید قاسمی در دادگاه انقلاب حضور یافت.

دست دادن با جان کری دون شان ملت ما بود

هیچ کدام از نمایندگان مجلس از آنچه در مذاکرات می گذرد خبر ندارند و انگار تیم مذاکره کننده از این شعر پیروی می کند که آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است، دوستان به جهنم با دشمنان مدارا.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.