پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

سعید مرتضوی به رد مال و حبس محکوم شد

قاضی پرونده سعید مرتضوی گفت: مرتضوی از اتهام معاونت در قتل و ارائه گزارش خلاف واقع تبرئه و در رابطه با شکایت سازمان تأمین اجتماعی، به رد مال و حبس محکوم شد.

پرونده دکل‌های گمشده در مرحله دادسراست

سخنگوی قوه قضاییه درباره برگزاری دادگاه بابک زنجانی در ۱۱ مهر، محکوم شدن مرتضوی در برخی اتهامات، بازگشت متهم فتنه ۸۸ به ایران و عدم ربط پرونده جیسون به حرفه خبرنگاری توضیح ارائه کرد.

حکم پرونده مرتضوی اواخر مرداد صادر می شود

رئیس دادگاه کیفری شماره یک تهران اعلام کرد که حکم نهایی پرونده سعید مرتضوی اواخر مردادماه صادر می‎شود.

مرتضوی اردیبهشت ۹۴ پای میز محاکمه می‌ رود

شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کشکولی، پنجم اردیبهشت ماه سال ۹۴ را برای رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی تعیین کرد.

حکم انفصال از خدمت مرتضوی ابلاغ‌ شد

سرپرست دادگاه های کیفری استان تهران از اجرای حکم انفصال از خدمت سعید مرتضوی و 2 قاضی دیگر در پرونده کهریزک خبر داد.

بیکاری، عامل مهم ارتکاب جرم

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه درجمع خبرنگاران گفت: طبق مطالعه آماری که در زندانها انجام شده است بسیاری از زندانیان به علت بیکاری مرتکب جرم شده اند.

حکم انفصال دائمی سعید مرتضوی تائید شد

حکم انفصال دائم سعید مرتضوی دادستان سابق عمومی و انقلاب تهران از سوی دیوان عالی کشور تایید شد.

بازجویی 5 ساعته سعید مرتضوی در «پنجره»

10 سال پيش، وقتي صحبت از نقش منفي سعيد مرتضوي در آزمون دستياري به ميان آمد، بسياري از سياسيون ترجيح دادند به ‎جاي مبارزه با فساد و تخلف، به بازسازي چهره انقلابي قاضي سعيد مرتضوي بپردازند و دم زدن از فساد و تخلف به صلاح و مصلحت نبود. بعد از اين‎که نقش وي در پرونده تحقيق و تفحص از دانشگاه آزاد و رابطه‌اش با جاسبي بر همگان محرز شد، باز هم مصلحت‌انديشان اصرار داشتند نقطه ابهامي از مرد روياهايشان مطرح نشود و قاضي مرتضوي هنوز هم برايشان مرد رويايي مبارزه با جريان‎‎‎هاي ضدانقلاب بود.

نظر پورمختار درباره کارت‌های هدیه مرتضوی به نمایندگان

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در مورد کمک‌هایی که نمایندگان از تامین اجتماعی گرفته‌اند، گفت: در حال حاضر ۹۵ درصد از مراجعات نمایندگان تقاضای مالی است و احتمالا کمک‌هایی که نمایندگان از تامین اجتماعی دریافت کرده‌اند، در همین راستا بوده است.

کارت هدیه ۱۳۰ میلیونی مرتضوی به ۳۷ نماینده

عضو هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: رئیس بانک ملت همکاری لازم را با هیئت تفحص از تأمین اجتماعی نکرده و براساس ماده ۲۱۷ قانون به دستگاه قضایی معرفی می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.