تاکید آمریکا بر ندادن روادید به حمید ابوطالبی

در واکنش ایران به این تصمیم آمریکا اعتراض کرده و در یک یادداشت رسمی برای سازمان ملل متحد، نوشته است که این تصمیم “پیامدهای منفی بر دیپلماسی چند جانبه دارد و “رویه خطرناکی در حقوق بین‌الملل و روابط بین دولت‌ها با سازمان‌های بین دولتی ایجاد خواهد کرد.”

حراج عفاف دختران ایرانی در منازل سفرا

عفاف و شخصیت دختران ایرانی همچنان در سفارتخانه‌ها و منازل شخصی سفرا در کشورمان لکه دار می‌شود و دستگاه‌های مسئول با چراغ خاموش از کنار آن‌ها عبور می‌کنند.

قطر سفارت دمشق را تحویل معارضان داد

ائتلاف معارضان سوریه اعلام کردند قطر ساختمان سفارت سوریه در دوحه را به ائتلاف معارضان سوریه تحویل می‌دهد.

سفارت مجازی میانمار راه‌اندازی شد

درپی کشتار و اخراج مسلمانان از سرزمین مادریشان در میانمار با تایید دولت این کشور ، سفارت مجازی میانمار راه اندازی شد.

اعلام همبستگی با جوانان مصر و لیبی

دانشجویان خشمگین ایرانی ظهر امروز در حالی که حلقه امنیتی چند لایه ای از سوی پلیس گرداگرد سفارت سوییس تشکیل شده بود، تجمع اعتراض آمیزی را علیه سازنده آمریکایی -اسراییلی فیلمی موهن درباره پیامبر اسلام و حامیان آن برگزار کردند.

مصری‌ها حاضر به اجاره دادن مقری برای سفارت اسرائیل نیستند

تلاش‌‌های رژیم صهیونیستی برای یافتن مکانی جدید در قاهره جهت انتقال سفارتخانه خود با مشکل مواجه شده و مصری‌ها حاضر به اجاره دادن ملک خود به این رژیم نیستند.

احتمال تأسیس سفارت ایران در غزه

نماينده جهاد اسلامي در ايران با بيان اينكه موضوع ايجاد سفارت ايران در غزه يك موضوع طبيعي است، گفت: غزه اكنون تقريباً منطقه‌اي آزاد از اشغال است و همانطور كه ايران در آينده در مصر سفارتخانه فعالي خواهد داشت در غزه نيز چنين است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.