انفجار در مقابل سفارت آمریکا در صنعا

یک خودروی بمبگذاری شده در برابر ساختمان سفارت آمریکا در صنعا منفجر شد.

دیپلمات‌های انگلیس چگونه جاسوسی می‌کنند

با وجود نگرانی ها از سابقه بد دیپلمات های انگلیس در ایران و سایر کشورهای دنیا بازگشایی سفارت انگلیس در تهران بی سر و صدا و به قول خانم افخم گام به گام و تدریجی پیش می رود.

رد پای آمریکا در مرگ دادستان «آمیا»

اسناد نشان می‌دهند دادستان مقتول آرژانتینی به نحوی «وسواس‌گونه» با مقامات سفارت آمریکا دیدار و مشورت می‌کرده است.

دیدار قریب الوقوع سفیر آمریکا با رهبر انصارالله

یک منبع نزدیک به سفارت آمریکا در صنعا در گفت‌وگو با «القدس العربی»، ادعا کرد که به زودی سفیر آمریکا با رهبر انصارالله یمن دیدار خواهد کرد.

«حاضرم بابت تسخير سفارت عذرخواهی كنم»

ابراهيم اصغرزاده از طراحان اشغال سفارت امريكا در تهران مي‌گويد از هيچ تلاشي كه در چارچوب منافع ايران، به حل و فصل كدورت ميان ايران و امريكا بر سر ماجراي گروگانگيري بينجامد، فروگذار نمي‌كند، «حتي اگر متضمن عذرخواهي باشد».

سفارت آمریکا در بحرین تعطیل می‌شود

وزارت خارجه آمریکا در آستانه تظاهرات و اعتصاب عمومی ملت بحرین برگزاری تجمع و تظاهرات مسالمت آمیز مردم این کشور را حق آنها دانست.

آمریکا سفارتخانه‌های خود را بازگشایی کرد

واشنگتن سرانجام بعد از یک هفته تصمیم به تعطیلی سفارتخانه های خود در منطقه خاورمیانه به دلیل اوضاع بد امنیتی در این منطقه فعالیت سفارتخانه‌های خود را از سر گرفت.

راز تعطیلی سفارتخانه‌های آمریکا

روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» نوشت، تصمیم آمریکا به تعطیلی سفارتخانه هایش در شمال آفریقا و خاورمیانه پس از آن صورت گرفت که مکالمه «ایمن الظواهری» رئیس القاعده را شنود کرد.

چرا آمریکا سفارتخانه‌هایش را تعطیل می‌کند؟

آمریکا درپی تهدیدات شبه‌نظامیان القاعده امروز در اقدامی بی‌سابقه ۲۲ سفارت و کنسولگری خود را در نقاط مختلف جهان تعطیل کرد.

سفارت آمریکا در قاهره فردا تعطیل است

سفارت آمریکا در قاهره اعلام کرد از فردا به دلیل ناآرامی‌ها در مصر به روی عموم تعطیل خواهد شد.