تکذیب خبر دیدار ایران با شیخ «عیسی قاسم»‌

سفارت ایران در منامه خبر روزنامه وابسته به دیوان پادشاهی بحرین مبنی بر دیدار با مرجع شیعیان این کشور را تکذیب کرد.

روایتی ایرانی از شهادت طارق لبنانی در بیروت

ام نادر خانم لبنانی بلند قد، که در موسسه امام موسی صدر کار می‌کند. روز انفجار نزدیک سفارت ایران در بیروت با نگرانی به سمت سفارت رفت. پسرش طارق پس از انفجار اول، بیرون دویده تا ببیند چه خبر است اما انفجار دوم او را طعمه خود کرد.

دو عامل انفجار بیروت را بهتر بشناسيم

صاحب مغازه می‌گوید که شب قبل از انفجار دو جوان که گویا یکی از آن‌ها تازه از سفر آمده بود وارد مغازه شدند و درخواست سیم کارت کردند اما من به آن‌ها گفتم که هر نفر بیش از دو خط نمی‌تواند بخرد لذا یکی از آن‌ها اعلام کرد که سیم کارت نمی‌خواهد و فرد دیگر دو خط را…

جزییات بیشتری از انفجارهای بیروت

منابع امنیتی لبنانی به ذکر جزییات بیشتری از انفجارهای نزدیک سفارت ایران در بیروت و نیت شومی که طراحان این اقدام تروریستی در سر داشتند پرداختند.

عکس: ۲ عامل انتحاری انفجار بیروت

با ادامه تحقیقات در مورد انفجار تروریستی مقابل سفارت ایران در بیروت هویت دو عامل انتحاری شناسایی شده که بر اساس تحقیقات اولیه هر دوی آنها لبنانی هستند.

عکس: شهیدی که مانع انفجار سفارت ایران شد

ماجرا از این قرار بوده که بعد از انفجار اول که عامل انتحاری نتوانسته خود را به در سفارت برساند، مسئولان حفاظت خود را بلافاصله به در سفارت در خیابان اصلی محل وقوع انفجار رسانده‌اند.

عامل انفجارهای دیروز لبنان را بشناسید

گروهک تروریستی «عبدالله عزام» مسئولیت انفجارهای دیروز نزدیک سفارت ایران در لبنان را برعهده گرفته است. این اما اولین تهدید این گروهک تروریستی علیه ایران نیست.

جزییات جدید از انفجارهای روز گذشته بیروت

منابع امنیتی لبنانی به ذکر جزییات بیشتری از انفجارهای روز گذشته در نزدیکی سفارت ایران در بیروت اعلام کردند.

آمریکایی‌ها عرضه ندارند یک هفته به حرفشان پایبند باشند

شما که ادعای مدیریت جهانی دارید اگر آنقدر عرضه ندارید که یک هفته به حرفی که زده‌اید پایبند باشید از چه رویی توقع دارید دیگران شما را به حساب آورند.صور می‌شود اگر این بار آمریکایی‌ها در مذاکرات دچار ضعف یا بی‌کفایتی یا فرصت‌طلبی شوند، صحنه را به کلی به دیگر رقبا واگذار کردند.

القاعده مسئولیت انفجار بیروت را پذیرفت

خبر گزاری رویترز اعلام کرد القاعده مسئولیت حمله به سفارت ایران در بیروت را پذیرفت. دو عامل انتحاری که قصد داشتند به سفارت ایران در بیروت حمله کنند خود را در مقابل سفارت منفجر کردند که در این دو رویداد دست‌کم 23 تن کشته و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند.