مقتدی صدر خواهان تعطیلی سفارت بحرین شد

رهبر جریان صدر، امروز برگزاری تظاهرات برای بسته شدن سفارت بحرین در عراق به دلیل اهانت منامه به یکی از مراجع دینی شیعیان را خواستار شد.

جنبش انصار ۱۴ فوریه بحرین از محاکمه نمادین آل‌خلیفه تشکر کرد

در شرایطی که دول غربی و امریکا تمامی تلاش خود را در حمایت از دیکتاتور بحرین و ممانعت از محاکمه وی در دادگاههای بین المللی به کار می گیرند و در برهه ای که حکومت سفاک بحرین از هیچ جرم و جنایتی ابا ندارد، اقدام جوانان مومن ایرانی در محاکمه نمادین پادشاه بحرین موجب دلگرمی و امید جوانان انقلابی بحرینی خواهد شد.

فردا، محاکمه مردمی پادشاه بحرین

روز چهارشنبه اول شهریور در اعتراض به بازگشت سفیر رژیم خونریز بحرین، مراسم محاکمه مردمی پادشاه دیکتاتور بحرین در مقابل سفارت این کشور برگزار می شود.

تجمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران مقابل سفارت بحرین

دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران در اعتراض به وضع موجود بحرين و بيان خواسته‌هاي خود فردا مقابل سفارت بحرين در ايران تجمع مي‌كنند.

ویدئو کلیپ: تجمع دانشجویان در مقابل سفارت بحرین

ویدئو کلیپی در مورد تجمع دانشجویان تهرانی در حمایت از مردم مظلوم بحرین در مقابل سفارت این کشور برای دریافت قرار داده شده است.

کاردار بحرین در تهران به وزارت خارجه فراخوانده شد

در واکنش به اخراج دبیر دوم سفارت ایران در منامه از سوی دولت بحرین، کاردار بحرین در تهران توسط مدیرکل خلیج فارس و خاورمیانه وزارت امور خارجه فراخوانده شد.

گزارش تصویری: لحظه‌ سال تحویل مقابل سفارت بحرین

دانشجویان بسیجی تهران همان‌طور که اعلام کرده بودند لحظه‌ی سال تحویل را در مقابل سفارت بحرین در تهران گذراندند و به یاد مردم مظلوم بحرین و شهیدان قیام مردمی این کشور در حرکتی نمادین شمع روشن نمودند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.