ای کاش یک دهم خاشقچی برایمان اهمیت داشتند…

کاش رسانه ها، تحلیلگران و دیپلماتهای ایرانی یه دهم همتشون واسه پیگیری و تحلیل ماجرای قتل خاشقچی رو صرف پیگیری هر کدام از این پرونده ها میکردن که امروز بعد از گذشت سالها از خودمان این سوال را نپرسیم که راستی سرنوشت قتل اون پدر ایرانی، شهادت غضنفر رکن آبادی و مرگ تلخ شهدای منا بالاخره به کجا رسید؟!

فاجعه شعور سیاسی در تجمع مقابل سفارت عربستان

امیر محمدی-شعار «سفارت سعودی تعطیل باید گردد» که از قضا خواسته‌ی بیانیه نیز بود، تقاضای جمعی از کودکان ریش و سبیل دارِ هیجان زده بود که در شرایط احساسی، خواسته‌ی احساسی را مطرح کرده بودند، خواسته‌ای که حتی پس از کشتار ناجوانمردانه حجاج در سال 66 در عربستان مورد توجه قرار نگرفت و به جای آنکه در بیانیه پایانی در پی معذرت خواهی رسمی حکومت آل سعود و مجازات خاطیان باشند، اباطیلی از جمله تعطیلی سفارت بیان شد.

تجمع بزرگ دانشجویان مقابل سفارت عربستان

دانشجویان امروز در اعتراض به سیاست‌های عربستان در منطقه مقابل سفارت عربستان تجمع می‌کنند.

دانشجوی عربستانی از مالزی به آغوش داعش گریخت

یک پدر عربستانی از سفارت کشورش در استرالیا خواست، از پیوستنِ پسرش به داعش جلوگیری کنند.

تسخیر سفارت عربستان توسط انقلابیون مصری

نیمه شب گذشته مردم معترض مصری با حمله به سفارت عربستان وارد این سفارتخانه شده و اعتراض خود را به سیاستهای آل سعود ابراز داشتند.

سفیر عربستان را اخراج کنید!

جای شگفت است، دولت آل سعود که دارای سابقه کشتار حجاج ایرانی در حج است و دستانش به خون مسلمانان لبنان و غزه و امروز هم بحرین اغشته است باید ما را تهدید کند به قطع روابط دیپلماتیک؟ اگر کشوری هم در این زمینه مدعی باشد و بخواهد اعلام جرم کند جمهوری اسلامی است؟

فردا؛ تجمع دانشجويان تهرانی در مقابل سفارت عربستان

دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران در اعتراض به دخالت‌هاي مكرر و همراهي برخي مقامات كشورهاي غربي و عربي در قتل‌عام وحشيانه مردم بحرين در مقابل سفارت عربستان سعودي تجمع مي‌كنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.