اجاره ویلا در کیش با پروتکل های بهداشتی لوکس ویلا

در فصل پاییز و زمستان، کیش یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای تفریح و ثبت بهترین خاطرات به حساب می آید. کیش به لطف هتل های بی نظیر، تفریحات جذاب و مراکز خرید مختلف، امروزه به یکی از مقاصد لوکس گردشگری در ایران تبدیل شده است.

روایتی از سفر ساده فرزند رهبر معظم انقلاب به مشهد

پرواز که نشست منتظر بودیم درهای هواپیما باز شود میان مردم حاج آقا مجتبی پسر آقا را دیدم که آقای بروجردی هم کنارشان بودند. میان مردم پیاده شدند فکر کنم خیلی ها کنجکاو بودند ببینند که آیا ایشان با خودروی اختصاصی پاویون می روند یا نه.

فرانسه هم هشدار سفر به ایران را لغو کرد

وزارت خارجه فرانسه با صدور بیانیه ای نام ایران را از لیست کشورهای ناامن خارج کرد و هشدار سفر برای اتباع این کشور به ایران لغو شد.

هزاران‌کیلومتر سفربرای نوشتن«جای پای جلال»

نویسنده سفرنامه «جای پای جلال» می‌گوید که برای نگارش این کتاب بیش از 50 هزار کیلومتر در ایران سفر کرده است.

آیا در ماه رمضان می‌توان به سفر رفت؟

بر اساس روایات اسلامی مسافرت در ماه رمضان مکروه است و تأکید شده است که مسلمان در شرایط ضروری مثل حج عمره، بیم تلف شدن مال و یا بیم هلاک شدن برادر می تواند در این ماه مسافرت کند اما پس از شب بیست و سوم که شب قدر است می تواند به سفر برود.

عکس: نماز رهبرانقلاب در مسجدجامع یزد

تصویری از نماز رهبر انقلاب در مسجد جامع یزد در سفر ایشان به این استان در سال 1386.

گفت و گو با نویسنده سفرنامه رهبری به یزد

از نگاه ما، انسان در این دنیا یک مسافر است و زندگی‌نامه او در واقع یک سفرنامه است. برای همین است که ما ناخودآگاه به سفر و سفرنامه اهمیت می‌دهیم. پرسش مهم این است که با آن که امروزه از امکانات سفر برخورداریم و از طریق رسانه‌های تصویری می‌توانیم به هر کجای زمین سر بزنیم چرا باز به سفرنامه‌های خاص و ادبی علاقه‌ نشان می&zw…

اوباما به ایران نمی‌آید

امریکا گزارش یک روزنامه کویتی درباره تصمیم باراک اوباما، رئیس جمهور آن کشور برای سفر رسمی به ایران در نیمه سال آینده را تکذیب کرده است.

چرا اوباما ۲۰۱۴ به ایران می‌آید؟

روحانی که به ادعای خودش رئیس جمهور آمریکا را فردی مودب و هوشمند یافته! در این مصاحبه تاکید دارد مسائلی که در طول ۳۵ سال به وجود آمده، در یک مدت کوتاه قابل حل نیست.

ادعای الجریده درباره سفر اوباما به ایران

روزنامه کویتی الجریده به نقل از یک منبع دیپلماتیک آمریکا ادعا کرد که اوباما تمایل دارد در اواسط سال آینده میلادی(2014) به تهران سفر کند.