مواضع انقلابی را صریح و بدون ترس بیان کنید

گام دوم در تحقق اقتصاد مقاومتی، تشکیل یک ستاد فرماندهی قوی، هوشمند و نافذالکلمه است تا با پایش فعالیتها، اقدامات ضربتی برای حل مشکلات، و اتخاذ تصمیمات صحیح و بموقع، زمینه اجرایی شدن برنامه را فراهم کند و به مردم گزارش دهد.
حضرت آیت الله خامنه ای به دولتمردان تأکید کردند: هیچ برنامه اقتصادی غیرمنطبق با سیاستهای اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار ندهید و برنامه ششم توسعه را نیز سریعتر و بر همین مبنا تدوین کنید.

قاب خالی فرهنگ در آلبوم سفرهای استانی روحانی

امروز هم دكتر روحاني درسخنراني آغازين خود درجمع مردم بوشهر بيشتر به مسائل منطقه اي و ريشه هاو پيامدهاي كاهش قيمت نفت پرداخت.در كنار طرح مسائل كلان سياسي و اقتصادي در جريان سفرهاي استاني، لازم است رييس جمهور بخشي از برنامه ها و تصميمات خود را به حل مسئل فرهنگي اختصاص دهد.

ایران در حراست از عتبات مقدسه از هیچ حرکتی دریغ نمی‌کند

مردم تومارهای فراوان نوشته‌اند وآماده کردند تا این که بروند و از حرم ائمه اطهار دفاع کنند و تروریست‌ها را سر جای خود بنشانند. من به مردم عزیز ایران می‌گویم که ایثارگران وفداکاران از شیعه و سنی و کرد در سراسر عراق فراوان و آماده ایثار و فداکاری هستند و این گروهک‌های تروریست و پشتیبانان آنها در برابر اراده ملت بزرگ عراق و مسلمان این سرزمین چیزی نیستند.

تبرئه احمدی نژاد از شکایت مرد دندانساز

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در خصوص شکایت یکی از شاکیان خصوصی خود در دادگاه کیفری تبرئه شد.

دفاع معاون روحانی از ابتکار احمدی‌نژاد

سامانه‌ای که معاون اجرایی حسن روحانی آن را بهترین پل ارتباطی مردم با دولت خوانده و تأکید دارد مردم برای حفظ شأن خود در ارتباط با دولت‌مردان از آن استفاده کنند، از ابتکارات محمود احمدی‌نژاد است

توافق ژنو یعنی تسلیم شدن قدرت‌های بزرگ در برابر ایران

می‌دانید توافق ژنو یعنی چه؟ یعنی تسلیم شدن قدرت‌های بزرگ در برابر ملت بزرگ ایران.
توافق ژنو یعنی پذیرش جهان فناوری صلح‌آمیزی که در سایه تلاش و ایثار دانشمندان جوانمان به دست آورده‌ایم؛ یعنی شکستن سد تحریم که بر ملت عزیز و صلح دوست ایران تحمیل شده بود.

خوزستان اولین مقصد سفر استانی روحانی

در این سفر بر خلاف سفرهای گذشته، هیئت دولت جلسه‌ای در استان برگزار نمی‌کند اما شورای اداری استان با حضور مسئولان استانی به همراه رئیس‌جمهور و افراد همراه رئیس‌جمهور تشکیل جلسه خواهد داد.

افراط در نقد و گاف انتخاب!

سفر رییس‌جمهور روحانی به منطقه زلزله‌زده برازجان اقدام شایسته‌ای از سوی رییس‌جمهور بود که نشان داد سنت حسنه سفر به متن مردم هم چنان پا برجا مانده است و بر خلاف بسیاری از اقدامات مثبت دولت نهم در دولت جدید باطل شد این رویه باطل شدنی نیست.

مشهد؛ مقصد نخستین سفر استانی روحانی

رئیس مجمع نمایندگان مشهد گفت: رئیس جمهور در جلسه با مجمع نمایندگان خراسان رضوی، مقصد اولین سفر استانی دولت را مشهد معرفی کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.