سیگار برگ ظریف به‌روایت آقای خبرنگار

کتاب خاطرات مرتضی غرقی از مدت فعالیت خبری خود در نیویورک شامل خاطره نخستین دیدار وی با محمد جواد ظریف و نیز گزارش این خبرنگار از هزینه سفر احمد‌ی‌نژاد به نیویورک منتشر شد.

به شکایت بقایی از ۲ نماینده رسیدگی می‌شود

کمیسیون اصل 90 مجلس اخیرا نظر خود را در این رابطه اعلام کرده و گفته که آقای بقایی در سفر به نیویورک خانواده خود را نبرده است.

ماجرای شلیک به احمدی‌‌نژاد در امریکا چه بود؟

اما آنچه جای تعجب دارد، سکوت رسانه‌ها و خود رئیس جمهور در برابر این حادثه بود. دکتر احمدی‌نژاد که هر سال پس از بازگشت از سفر نیویورک، خاطرات سفر خود – از استقبال پرشور مردم تا کودکی که صدا زد “محمود” – را برای گروه‌های مختلف مردمی و رسانه‌ها بازگو می‌کرد، کوچکترین اشاره‌ای به تیری که به خطا رفت نکرد.

احمدی‌نژاد ولادیمیر پوتین نیست

آنچه در پوشش رسانه های از قلم انداخته شد میراث احمدی نژاد و این نکته بود که آیا وی در آینده سیاسی ایران، یعنی زمانی پس از انتخابات ریاست جمهوری ماه ژوئن، نقشی خواهد داشت ؟

روایت ثمره‌هاشمی از سفر رئیس‌جمهور به نیویورک

نکاتی که در دیدار نخبگان آمریکایی مطرح کردند هنوز منتشر نشده است و برای تاریخ ایران مهم است. در آن جلسه بحث رابطه آمریکا و تحریم‌ها را سوال کردند که جناب احمدی‌نژاد پاسخ دادند: آمریکا روابط خوب و نامحدودی با رژیم شاه داشت، از ابتدای انقلاب این روابط به هم خورد، آمریکا از رژیم صدام حمایت کرد و به این مخالفت‌ها ادامه داد.

جزئیات مزاحمت منافقین برای مهمان‌پرست

سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان با انتقاد از کوتاهی پلیس نیویورک، جزئیات مزاحمت‌های ایجاد شده از سوی عناصر وابسته به گروهک تروریستی منافقین در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد را تشریح کرد.

همراهان احمدی‌نژاد در آمریکا چه کسانی بودند؟

تجربه نشان داده که همیشه برای تعدادی از همراهان رئیس جمهور ویزا صادر نمی‌کنند و دولت می‌دانست در صدور ویزای این دوره هم کارشکنی می‌شود، ۱۶۰ نفر برای دریافت ویزا معرفی کرد.

احمدی‌نژاد: «بهار جهانی» آغاز شده است

مسابقه تسلیحاتی و تهدید با سلاح اتمی و کشتار جمعی توسط قدرتهای مسلط امری رایج است. آزمایش تسلیحاتِ به مراتب مخرب تر و فوق مدرن و تهدید علنی به داشتن آن و دادن وعده آشکار کردن آن در وقت مقتضی، به ادبیات تازه ای برای خالی کردن دل ملت ها برای پذیرش دوره جدیدی از سلطه بدل شده است. تهدید ملت بزرگ ایران به حمله ‌نظامی از سوی صهیونیست های بی فرهنگ از نمونه های بارز این واقعیت تلخ است.

احمدی‌نژاد: برنامه‌های نظامی ایران کاملاً دفاعی هستند

برنامه‌های نظامی ایران کاملاً دفاعی هستند و هیچ جای نگرانی درباره آن‌ها وجود ندارد و این در حالی است که عده‌ای تلاش دارند نگرانی را به کشورهای دنیا القاء کنند.

خبر جنجالی علیه احمدی‌نژاد تکذیب شد

روابط عمومی دفتر رئیس جمهور خبر منتشر شده در خصوص پاسخ احمدی نژاد به سوالی در مورد تعداد اعضای هیات همراه وی به سازمان ملل را قویاً تکذیب کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.